Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egy testvérpár két tagjával szexeltetek (akár férfiként, akár nőként)? Mi volt a sztori?

Figyelt kérdés
Ha esetleg az egyikőjükkel összejöttetek, nem volt kínos a másikkal találkozni később?

jún. 30. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre sajnos nem. A legelső barátnőm, aki a szüzességem is elvette, hát mit mondjak, tinikori szerelem volt inkább, annyira nem volt jó csaj, de szerettük egymást. Dugtunk jó pár hónapot, aztán mindketten arra jutottunk, hogy jobb, ha barátok maradunk, éreztük mindketten, hogy nem igazán passzolunk szexben (ő túl visszafogott volt, sosem masztizott, normálisnak tarotta, hogy sosem volt orgazmusa, és hogy tőlem sem tud elmenni, szopásról hallani sem akart, és megértette, hogy nekem ez nem elég). Ezidőben a kishúga volt olyan 14-15 éves, már láttam én fél szemmel, hogy ő nagyon jó csaj lesz, és teljesen más temperamentuma is van, nagyon szexis a kisugárzása, de nyilván gondolni sem mertem semmi disznóságra.

Mint írtam, barátok maradtunk, és évekkel később egy házibuliban bizony ott volt az akkor 19 éves kishúg, aki éppen egy szakításon már túlvolt egy komoly kapcsolatból, én meg szingliként éppen minden jó csajra vadásztam. Na és a házibuliban ott volt ez a szexi kiscsaj, már az elejétől úgy nézett rám, hogy közben az ajkait harapdálta, és a többi szokásos csajos dolog... Mondanom sem kell, hogy néhány ital után az egyik hálószobában voltunk, olyat szexeltünk, hogy elképesztő. Néhány hétig a nővére hozzám sem szólt, dehát ez van, elmúlt neki aztán. Folytatás nem lett, de nagyon izgató emlék.

júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!