Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy testvérpár vajon benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy testvérpár vajon benne lenne egy 3-asban?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú tesó, akik nagyon jól néznek ki, de konkrétan úgy, hogy a csajok 95%-a rögtön levetkőzne nekik. Nem nagyképűségből, de én ugyanez a kategória vagyok csak lányban, és biztosan tudom, hogy mindkettőnek bejövök. Szívesen benne lennék velük egy édes hármasban, mert évek óta most végre mindkettő szingli. Az ő szemszögükből vajon ez beteges, mert hogy testvérek? Nekik nyilván nem kéne egymással semmit se csinálni, de attól még lehet fura lenne nekik. Hogy kéne ezt a témát felhoznom? Még annyit tudni kell róluk, hogy nagyon jó testvérek, együtt járnak mindenfelé, kb mindent együtt csinálnak és nagyjából 3-4 év korkülönbség van köztük, viszont annyira hasonlítanak, hogy sokan azt hiszik ikrek.

(Privátot ne írj, nem ismerkedek).



2022. aug. 1. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyél hülye...
2022. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Menj rá az egyikre először de szögezd le hogy csak szex és ha megtörténik akár többször utána dobd fel az ötletet…ha olyan jó vagy ahogy állítod az első után úgyis elmondja a testvérének és egyszerűbb a helyzeted. Ha meg nem legalább az egyik megvolt
2022. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Menj àt hozzájuk aztán próbáld úgy alakítani a dolgokat.
2022. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 szerinted mi bajt okozhatna ez a dolog? Tényleg érdekel, kifejtenéd?

#2 ez nem rossz ötlet, viszont külön-külön már nem feküdnék le velük, mert csak ketten érik el azt a szintet, amire azt mondom, hogy mehet.

2022. aug. 1. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit nagy egód van nem? :D #2 voltam
2022. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Én biztosan nem mentem volna bele egy hármasba a bátyámmal, lehetsz te akármilyen szép.

Olyan volt, hogy ugyanazt a csajt megdugtuk, de külön-külön.

2022. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha egymással nem kell foglalkozniuk, akkor tuti benne lesznek.
2022. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a válaszokat!

#5 kérdés alapján tűnhet így, de nem erről van szó. Én most vagyok túl egy nagyon hosszú párkapcsolaton, és az eddigi életem során nagyon kevés férfival feküdtem le (3). Ilyenek, hogy egyéjszakás kaland, nálam kizárva, és a jó kinézetnél sokkal több kell ahhoz, hogy ágyba vigyenek. Itt jön képbe az, hogy egyenként is jól néznek ki a srácok, igen, de nem fogom csak emiatt széttenni a lábam. Évek óta ismerem őket, aranyosak, jól neveltek mindketten, de egyenként nincs meg bennük az a plusz, ami beindítana. Itt jön az, hogy ha kettejüket nézem egyszerre, akkor viszont nagyon szívesen lefeküdnék velük, mert sose próbáltam még a 3-ast, úgyhogy pont ez izgatna fel velük kapcsolatban.

2022. aug. 1. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:

En 33 eves ferfikent soha nem lennek kepes az ocsemmel együtt szexelni természetesen ugy hogy egymashoz sem érünk. De még igy sem. En egész egyszerűen keptelen lennek erre.


Vannak családok ahol szajrapuszit adnak egymasnak a szulok es a gyerekek. Siman jarkalnak meztelenül egymas elott. En nem ebbe szocializalodtam. En nem vetkozom le otthon, nem jarkalok igy a lakasban. Ettől meg nem vagyok prűd. Ha atoltozunk azzal semmi gond.


Es imerek olyan csaladot akik meg konkrétan nudista strandra jarnak együtt.


Szóval minden elkepzelheto. En kimaradnek ebből.


Arról meg nem is beszelve hogy testverek között sem szerencsés ugyan azzal a nővel kavarni. Nem hiszem hogy egeszseges.

2022. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!