Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastag pénisz előny vagy hátrány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag pénisz előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Mellé az átlagos,kicsit vagy a nagy hosszúság a legjobb?
szept. 6. 07:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*kicsi
szept. 6. 07:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előny. Legalábbis eddig mindenki örült annak hogy vastag
szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem se extra hosszú, de vastag, szeretik a lányok fogdosni, szopni és persze a puncijukba is, mondjuk volt olyan csaj aki azt mondta, hogy ebbe Ő nem tud bele ülni, csak, ha misszibe kitágítom dugással.
szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Számomra legideálisabb ha közepesen hosszú és picit vastagabb az átlagnál.

36N

szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
A legjobb a nagyon hosszú és nagyon vastag.
szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valahogy csak a fax méregetés a lényeg!!!
szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kozepe vastag, a makk resz csak atlagos max. Ez jonak szamit vagy inkabb a nagy makkot lehet erezni?
szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vastag. Sokan nem tapasztalták meg milyen de aki igen annak tetszett.
szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Análra nem szeretik se a lányok se a fiúk
szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hátrányként élem meg, volt olyan párom aki szerette az anált de akárhogy próbáltuk nem jött össze. A normál szexnél is sokkal több előjáték kell, tipikus hirtelen egymásnak esős szex teljesen kizárva, pedig biztos jó lehet az is.

És szex közben is rendszeres hogy szól pàrom hogy áljunk le mert nagyon feszítem.

Orálnál is kb csak a makkot tudjàk nyalogatni.

És olyan is volt hogy egyéjszakás kaland azért hiúsult meg mert amikor meglátta milyen vastag azt mondta hogy ez kizárt...

szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!