Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak a herezacsin nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a herezacsin nem borotválom a fanszőrt, az belefér nektek lányok?

Figyelt kérdés

Lányok, zavar titeket, ha bundás a zacsi? A szerszám felett kopasz!

Fiúk válaszát is várom, hogy ti hogy oldjátok meg a golyók borotválását.

Heti 2-3x alkalommal borotválom a farkam felett, de a zacsim meglehetősen szőrös, mert mindig megvágtam magam. Elég nagy lógós zacsim van és nem igazán sikerült soha megfelelően kifeszíteni a bőrt.



szept. 5. 10:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

#10

Jézus istenkém!

Ez mára már messze nem tini dolog.

Én a partneremmel 17 éve vagyok együtt és mindketten csupaszok vagyunk lent.

Sokkal kellemesebb orálisan játszani vele. 36/N és 40/F

Ettől senki nem lesz se több se kevesebb.

szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Philips one blade borotvat hasznalok, nyilvan mindig ovatos vagyok de soha nem vagtam meg még magamat, pedig rendszeresen hasznalom arra a teruletre is


F/24

szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Ezek szerint a türelem a lényeg az óvatosság mellett. Nem szabad elsietni. Eddigi az a pár csaj, akivel dugtam értékelte, hogy szőrtelem a farkam. Főleg mélytoroknál. Ekkor persze leszerencsétlenkedtem a zacsiról is, de nem volt tökéletes munka és voltak rajta vágások.
szept. 5. 15:36
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ma már alap a szőrtelenítés meg sokkal tisztább is így. De az is rendben, ha valaki meghagyja. Nekem jobban tetszik kopaszom már csak azért is, mert végre elég szépen kigyúrtam magam és így jobban áll a kopasz farok ha levetkezöm.
szept. 5. 15:37
 15/21 A kérdező kommentje:
12-es, one blade-del csinálok a zacsit is?
szept. 5. 15:37
 16/21 anonim ***** válasza:
A one3 blade borotvával sem lesz teljesen sima a bőröd utána, azzal azért számolj.
szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%
Öngyújtóval leperzselem mindenhol a szőrt, és kész.
szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is onebladet használok

Elég jól leszedi

18/f

Én is gyúrok

szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam, hogy a oneblade biztonságos a zacsira. Akkor kipróbálom. A csupasz farok jól áll az izmos fizikummal
szept. 6. 21:24
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket
szept. 6. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!