Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magassabb nőkbe tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassabb nőkbe tényleg belefér hosszabb pénisz?

Figyelt kérdés
Holnap lesz szexem egy elég magas csajjal (180 cm) ilyen magassal még soha nem volt. Az igaz hogy az ő testük képes a nagyobb farkakat is konyebben befogadni? Vagy semmi koze hozzá?

aug. 21. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én 176cm vagyok. Párom farka 17cm, de szokott fájni. Nekem az ideális 15-16cm.
aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, ezt azért óránként megkell kérdezni.

Semmi más téma nem lesz itt csak a fax méregetés.

aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Alacsonyabba is belefér a hosszú pénisz. Tapasztalatból mondom.

A testmagasság nincs összefüggésben azzal, hogy egy nőnek mennyire "mély" a hüvelye. És mivel egy gyerek onnan többnyire elő tud jönni, így elhiheted, hogy, a te fullextrás aloeverás selyemágyban pihentetett 40 centis barbárőlő husángod is olyan kényelmesen el fog férni, hogy fel sem fogod

aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Barom
aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezd meg Piper Perrit
aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

A kis pici aranyos lányokban általában eltűnik a 20cm simán...


Innen nézve ez az alkalt/méret kérdés egy f.aszság

aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi farka sem egyenesen arányos a magassággal mint ahogy pl a fül, orr, stb ezek ilyenek, tehát egy nagyobb pl 190cm embernek lehet kisebb a farkam int egy 170cm-nek.
aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!