Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen munkakörökben lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkakörökben lehet a legjobban becsajozni?

Figyelt kérdés

aug. 31. 20:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

10. és 13. vagyok.


Kedves 11.!


Először is jó hogy tanulsz és teszel magadért. Az is érthető hogy ha vagy egy szinten akkor van egy elvárásod is, teljesen jogos. De hogy ilyen lenézően beszélj emberekről a munka körük miatt az nagyon gáz, én meg ilyen lánnyal nem állnék szóba akár milyen szép meg tanult is, mert a belsőd az sajnos lerontja.


Attól hogy valaki árufeltöltő fejlődhet illetve tanulhat mellette.


A másik meg ezt a lustaság dumát hagyjuk, azért egy jó anyagi helyzetű család is kell ahhoz hogy tanulni tudj nem csak azon múlik hogy jól tanulsz e. Egy olyan srác aki suli mellet magának kereste meg a szalagavató árát, a ballagási öltönyét meg a napi kajáját a tanulás mellet anyagilag rohadtúl nincs úgy lehetősége tovább tanulni hanem örül ha végez és tud dolgozni. Másnak meg alá teszik a jogsit, kocsit, albérletet úgy azért jóval könnyebb tanulni tovább.

szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó!Elolvastam a kommenteke,s van amiben tévedsz..Magyarországon a diplonaszerzés ingyenes.BAZ megye legszegényebb részéről ,szegénysorsú családból értem el egy sikeres 2 diplomás karriert..16 éves korom óta dolgozom.Sajnos Magyarországon tényleg csak a lustaság az ami akadálya a sikeres életnek.
szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A diploma szerzés igen, de ott van az albérlet, kaja, egyéb költségek. És azért nem mindig lehet dolgozni mellette.
szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%
23!Ismétlem ,szegény voltam..Kollégiumban laktam,s amellett dolgoztam..Heti 40 órában,igen ez sokszor hétvége volt vagy este vagy éjszaka,s igen K.RVA nehéz volt,de megcsináltam...A pénzt félreraktam,nem buliztam az első lakásom igy 26 éves koromra meglett.Utána kiadtam,s azt is félreraktam,s igen 33 éves koromig másokkal laktam együtt..De van már 4 lakásom,s havi majd 2 milliós jövedelmem..Akik irigyelnek azoknak fogalmuk sincs mit jelent 15-20 évig takarékosan élni s tanulni..Nehéz volt?Igen..Most viszont lassan 40 évesen bárhova mehetek a világon..A családom olyan jólétben él amit más sosem fog elérni..Egy kis borsodi faluból értem el..Nincs lehetetlen..Csak kifogások..
szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
24. Dehogy értél te el semmit! Leírásod szerint is egy csöves tanyáról szakadtál ki ezért futtattak, támogattak az adómból és az árúfeltöltő adójából, mert hátrányos helyzetű vagy, és vidd valamire. Inkább mondj köszönetet a társadalomnak, hogy összehoztuk ezt is neked! Az arcodból meg visszább is vehetsz, mert a sors olyan mint a hullámvasút, és megmutatja amit még el sem tudsz képzelne.... Láttam én már diplomás embert kukába kotorászni. Kapsz egy sztrókot, és rögtön a velejáró 30 ezer forintot élvezheted, mint mesés jövedelmet beszarva egy vaságyban... Úgyhogy pssszt!
szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 25!


Ezt a stílust nem értem..Soha senki nem tartott el,saját erőmből kemény munkával,tanulással értem el azt ami most vagyok..16 éves korom óta a tanulás melett dolgozom..Te mióta dolgozol,hány éves korodtól,mert ez a stílus valami hihetetken prolis..Minden amit elértem magamnak köszönhetem..Sportos vagyok,de ha stroke-ot kapnék akkor js vam a családomnak egy elég magas életbiztosítás..Meg azért 4 ingatlanból elég nehéz kukázásig süllyedni..

szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Tiszaburán egy utcát veszel 800 ezer ft-ért! Kár majomkodni itt ingatlanokkal, meg a "mindent egyedül értem el"-el. Lehet van 4 ingatlanod, de akkor is patkány jellem vagy, amiért a kétkezi dolgozókról így nyilatkozol. Ha nem vennéd észre, nem "mérnöklányból" és egyéb diplomás fisz-faszból van hiány ebben az országban, hanem kőművesből, villanyszerelőből, és egyéb szakmunkásból, akiktől persze irígyled, ha 3 szor annyit keresnek mint te, ugye?
szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó!De szerintem összekeversz valamelyik másik kommentelővel,ezt nagyon benézted..Amúgy villamos,és programozó mérnöki végzettségem van,de fiatalon dolgoztam beugros munkába kőműves mellett így megtanultam.A villanyszereleshez meg értek.Tudod egy villamosmérnők hamarabb tanulja meg a villanyszerelést,mint forditva.S kicsit menj fel a Profession oldalára,tömeges mérnökhiány van az országban is..Kicsit olvass már utána mielőtt ekkora baromságot írsz..Szerinted az akksigyárakba pont kétkezi munkások kellenek?Igen kell pár,de tervezni nem ő fog hanem a mérnök...Tudom..Ebben dolgozom..Senki nem mondta hogy irigylem a villanyszerelőt:-)Mondjuk nettó 2 milliót max.vállalkozásból keres meg egy villanyszerelő,nem alkalmazottként..Én alkalmazottként keresek ennyit..Viszont a stílus az sajnos elárulja rólad hogy te képtelen voltál kitörni,s így adod ki a feszkót..Tudod tanulni,félrerakni,dolgozni kellett volna..Ne nézd le azt aki 15 éven át a tanulás mellett még dolgozott is...Egy dolgot tanulj meg,ha nincs építész aki megtervezze a házat akkor annak a kőmívesnek felkopik az álla..Egy építész tud habarcsot kavarni,egy kőmíves tud tervezni?
szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
73%
A régebbi cégemnél a főmérnök egy évig tervezte a kaput az esztergaműhelyre, ha majd hozzák az új esztergát ne legyen gond. Minden szépen elkészült, csak az eszterga nem fért be mikor hozták....Kőműves egy kockás papíron 5 perc alatt le skiccenti és nincs ez a malőr. Ne gyere itt nekem, hogy egy mérnök képes a megvalósításra, mert NEM! A "villamosmérnők hamarabb tanulja meg a villanyszerelést" sem igaz, sokszor úgy el vannak b@szva a tervek, hogy meggyulladna az egész kóceráj, ha az alapján készülne. Megnéznélek egy erőmű automatizálásánál, hogy szekrényezel. Szerintem a rajz feladná a leckét. Mellesleg nem én jajgattam, hogy mennyit tanultam, mennyit keresek, hány házat vettem. Ha ez vigasztal 43 év munkaviszonyom van és mellette vállalkozom is másodállásban. Mindegyik gyerekemnek építettem házat, de szükségét nem éreztem, hogy itt truvájkodjak a sikereimmel. Viszonyt megnyugtathatod magad, hogy sok ám a trágya mérnök akibe kár az ennivaló is!
szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 nb2019 ***** válasza:
Na ha majd befejeztétek egymás ekézését, a kérdezőnek is segíthettek a kérdés megválaszolásában... Aminek ugyan nem sok értelme, de még mindig több mint annak amit itt műveltek... :)
szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!