Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se kap munkát középkorúkén...

Más se kap munkát középkorúként? Diploma nélkül. Korábban szellemi munkakörökben dolgoztam, most meg úgy tűnik, csak takarítónak vagyok jó.

Figyelt kérdés
aug. 15. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
A középkorú ismerőseim mind dolgoznak, van munkájuk.
aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor az önéletrajzommal van a hiba? Én is furcsállom az egész jelenséget. Pénzügyi végzettségem is van pl., meg más is. Korábban jelentkeztem már pénzintézeti, banki állásokra is, természetesen csak olyanokra, amik érettségivel betölthetők. Vissza se jeleztek sehonnan. Jelenem: nem a kereskedelem az álmom, de egy könyvesboltban mégiscsak el tudnám magam képzelni, kedvem is lenne könyvek között dolgozni, meg is állnám (szerintem) a helyem. Visszajelzés: ugyanúgy nulla. De még csak a könyvraktári pakolómunkás pozícióról se, ami valamelyik nagy könyves cégnél szintén betöltésre vár.
aug. 15. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam váltani sokkal jobb fizetésért, hogy munka mellett, egyik helyről a másikra oldottam meg a váltást. Nem is kerestem, egy helyre adtam be, ami szimpatikus volt, át is vettek.
aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Könyvesboltban is lányokat nőket alkalmaznak inkább

aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hát én nő vagyok.
aug. 15. 15:20
 7/13 A kérdező kommentje:
4, igen, ügyes vagy, ezért kérdezlek, vajon mit csináltál te jól és én mit rosszul, mi a különbség kettőnk között? Milyen végzettséged van, hova pozicionáltad magad, milyen nyelvtudásod van, milyen az önéletrajzod? Nehezen hiszem el (minden ellenkező bizonyíték dacára), hogy valamit ennyire elbaltázok, hogy még csak visszajelzés se jön. A legtöbb, ami történt az elmúlt hetekben, hogy ezekre a kereskedelmi, logisztikai ügyintéző, eladó munkaköröknél "a munkáltató megnézte". De nem hívnak. Még egy cukrászdából se. Pedig én még mindig azt hiszem, hogy cukrászdában eladóként dolgozni egy olyan állás, aminél többre vagyok képes. A jelen azt mutatja viszont, hogy a munkáltatók ennyit se látnak bennem.
aug. 15. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Hol adod be a jelentkezesed?

A céges email címre vagy a professionon keresztül? Szép az önéletrajzod és érthető, meggyőző a szöveg mellé? Van motivációs leveled?

aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Én se kapok 33 éves korom óta, most 35 vagyok, érettségim meg szakmám van, nyelvvizsgám, meg tanfolyamos oklevelem az új területhez, amit akartam. Nem tudok jobbra váltani, esélyt sem adnak, pedig képeztem magam, nemzetközileg elismert vizsgát is tettem le a területről angolul. Ezt a kinézett szakmát pedig nem is lehet egyetemen tanulni, tehát nem igényelne diplomát, mégis elvárnak hozzá egy reálos diplomát 80%-ban, ahol meg nem, oda be se hívnak, vagy ha igen, nem engem választanak. Fel is adtam, és most egy másik szakmát tanulok, de ezek után meglepődnék, ha abban majd el tudnék helyezkedni.
aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Gyárakban mindig van felvétel.
aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!