Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se kap munkát középkorúkén...

Más se kap munkát középkorúként? Diploma nélkül. Korábban szellemi munkakörökben dolgoztam, most meg úgy tűnik, csak takarítónak vagyok jó.

Figyelt kérdés
aug. 15. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És szerinted mi kellene, hogy ne csak gyárba vegyenek föl?
aug. 15. 20:15
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

8as vagyok. Én ezen a területen dolgozom. Feltettem pár kérdést amivel próbáltam segíteni, egy mélyebb értéket is adtam volna, mert én is nagyon sok állásra jelentkeztem, és én is voltam dolgozó ilyen területen.


De nem írtál választ. Ez megmutatta, miért nem találsz melót. Nem ragadod meg a lehetőséget, hiába van előtted és jön, ignorálod vagy leszarod, elfelejteted, stb.

aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Banki munkára jellemzően olyan nőket vesznek fel, akik elég fiatalok, és hogy fogalmazzam finoman... szóval akikre azért eléggé rátapad a hím ügyfelek tekintete. Nyilván nem fogják az embert elküldeni onnan, ha már 20 éve ott dolgozik, és jól végzi a munkáját, de ha új tagok felvételéről van szó, akkor azért előnyben részesítik ezeket a kategóriájú nőket. És ezt nehogy leszólásnak vedd, mert nem az... attól, hogy nem vagy huszonéves, és nem úgy nézel ki, mint aki magát akarná eladni, nem vagy te, mint nő értéktelenebb, sőt!... Csak hát rajtuk több anyagi haszna van a banknak...

Amúgy meg hogy is mondjam... jellemzően nincs kultúrája a kommunikációnak az álláskeresésben. Van olyan munkahely, ahonnan én immár 13 éve "várom", hogy visszahívjanak. Interjúra behívtak, "majd délután hívjuk a döntésről". Csak nem mondták, hogy melyik délután. A legtöbb helyen még arra sem veszik a fáradtságot, hogy egy előre megírt elutasító e-mailt kiküldjenek.

És azt is tegyük hozzá, hogy nincs nagy túlkínálat állásokban. A valóság az, hogy jellemzően egy 10-20 helyre az ember be szokott próbálkozni, mire végre valahová felveszik.

aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!