Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg állás, pl magnum szauna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg állás, pl magnum szauna takarítónak meg hasonló munkaköröket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Hu mennyi fehérjét kell ott takarítani :) jól meg gondoltad?
2020. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs ott felvétel, de mennék mert legalább nem kell titkolóznom magamról..
2020. jún. 14. 20:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden meleg szórakozóhelynek van email címe. Próbáld meg oda elküldeni az önéletrajzod.
2020. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A prostituáltat leszámítva tudtommal nem érdekli a munkáltatót mit és kivel csinálsz éjszakánként.

Miért nem jó egy sima normális munka?

2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeon van olyan csoport ahol melegbarat cégek írnak ha felvétel van náluk
2020. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Masszőrnek inkább...
2020. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Melegbarát cég? ilyen létezik?:D Mitől lesz egy cég melegbarát? Több szabadság jár nekik, vagy mi?
2020. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7es

Elfogadják őket és nem kezelik máshogy mint a heterokat

2020. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8as, ja, értem. Hát.. bármelyik multi cég ilyen. Nekem egy évig volt meleg főnököm, de hát.. a kutyát nem érdekelte, hgoy az-e vagy sem, jó fej volt, bár főnöknek elég gagyi. De páran még az esküvőjére is elmentek (és gondolhatod, hogy nem a szomszéd utcában volt:D)


Bár itt jegyezném meg, a CV-re ma már a nemedet sem vagy köteles feltüntetni, de a szexuális identitásodat soha nem is kellett megosztani senkivel.

2020. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Közel sem mindegyik multi ilyen szerintem... az ott dolgozók nyitottságán fog múlni, hogy elfogadják e vagy sem

Én sem azt mondom, hogy be kell jelenteni, de előfordulhat hogy kiderül és utána a bigott emberek rossz szájízzel állnak az emberhez

2020. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!