Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen munkakörökben lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkakörökben lehet a legjobban becsajozni?

Figyelt kérdés

aug. 31. 20:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%
Utolso,mérnökhallgató diáklány vagyok,bár bocs de egy árufeltötővel még szoba se állnék..
szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én szóba állok az árufeltöltővel ha jó pasi
szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Én itt arról beszélek hogy jönnek az adott boltba 17-20 vagy akár idősebb lányok diákmunkázni éd a 20-30 közötti dolgozók sokszor kavarnak velük.


Amúgy meg gáz ez az egó hogy nem állsz le velük, sose tudhatod ki hova jut el illetve hogy neked hogy alakulnak a dolgok.

szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jól alakulnak mert tanulok s teszek érte..
szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahol sok ember vesz körül, sokkal találkozol egy nap ÉS tudsz csajozni is. Mert utóbbi feltétel elengedhetetlen akár meló közben futsz össze valakivel, akár egy szórakozóhelyen.
szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

11. Miből gondolod, hogy elbukdácsolsz egy kettessel 10 évig egy szar főiskolán/egyetemen és ezért már veled szóba állnak ,mert vagy valaki. A "mérnöklány" az hasonló mint a "férfi óvónő", van van, de minek....

Fejben sem sok muníció lehet a jelek alapján.

szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%
16!BME-s mérnöklány vagyok,most kezdem a 3.évet s kiválóak az eredményeim,szóval ezt szerintem befürödted..Már nyáron gyakorlaton annyit fizettek amennyit te sosem fogsz keresni.
szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

17# mérnöklány vegyél vissza

Az életben sok minden történhet. Olyan tuti az életbiztosításod vagy Lölőével vetekszik a fizud?

Mitől vagy így elszállva 20 évesen, kefél a nagyfőnök vagy a dékán.

szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A csajnak lehet nagy az arca de azért ha kiváló a BME mérnöki karán akkor joggal nagy az arca..Azért brutál sokat kellett tanulni hogy bejusson,s hogy bent is maradjon.Éhező mérnökkel még nem találkoztam...:-)
szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
En 30+ mérnök vagyok,valahol igaza van a csajnak.Én is tettem érte hogy Teslával járjak.Azok vannak kiakadva akik lusta disznók,s basznak vagy basztak tanulni aztán megy a meló a szalag mögül.
szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!