Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy kevesebbnek érzem magam a prostiknál?

Figyelt kérdés

Mindezt anyagi szempontok alapján írom. Átlagos férfi vagyok egy átlagos irodista, szellemi munkakörben dolgozom. Gazdasági területen szereztem diplomát. Mellette két két idegennyelvet beszélek és tervezem tovább képezni magam. Havi nettó 600 ezret keresek és egy másfél milliós autóm van. Egyedül tartok fent egy albérletet.


Ezzel szemben a Rosszlányokon hirdető, felkapott csinos nők ennek többszörösét is megkeresik havonta. Fényűző életet élnek hozzám képest, drága sportkocsikkal közlekednek stb. Nekik a BKK szutyoknak számít.


Átlagos képességű vagyok, mégis minden igyekezetem ellenére nem tudom felvenni velük a versenyt. Tudom, hogy kereslet és kínálat, de úgy tűnik, hogy nem csupán a piac volatilis, hanem a közmorál és az emberi értékek is.


Más is hasonlót érez? Én egy szánalmas vesztesnek érzem magam, hogy némelyikük egy szombat éjszaka vagy hétvége során megkeresi a havi bérem. Nekem sosem lesz 40-50-60 ezres vagy ennél is magasabb órabérem. Persze könnyen lehet, hogy a munkaerőpiacon, tényleges verseny során minimálbéresek lennének ezek a nők, de az alkalmazotti létet minden bizonnyal megvetik és kinevetik.


A szexmunkából szerzett havi milliók alapján tényleg legtöbbünk fölött állnak? Ha abból indulunk ki, hogy mindenki annyit ér, mint amennyit keres?



aug. 31. 15:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#39 kemény, hogy egy prosti ilyen normális választ tud adni, respect. Látszik, hogy a tanult kategória vagy.


Fektehetnék neked néhány kérdést? Félreértések elkerülése végett: nő vagyok, és a munkáról szeretnék kérdezni, tehát nem kérek képet rólad, elérhetőséget stb. Nem akarok prosti lenni (nem is lehetnék), csak kíváncsiság.

szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, nálam jobban elmondta 39-es, hogy igen, ez egy vállalkozás. Ráadasul akikkel összehasonlítod magad, ők ennek a szakmának is valószínűleg a felső kategóriája.

Vállalkozás, a kockázatosabb fajtából, ahol például egy szimpla betegség, ami máshol nem jelentene akadályt, romba dönthet egy karriert.

Egy olyan munka, amiben nem fejlődik az évekkel a művelője, hanem lejár a szavatossága, és az átlagnál okosabbnak és tudatosabbnak kell lenni ahhoz, hogy valaki megalapozza a kiszállóját.

Szerintem nincs túl sok belőlük, és ha lehámozod a kérdésről az erkölcsi fölényt, akkor tán könnyebb lesz megérteni, hogy akik miatt (remélhetőleg átmeneti) zavar támadt az önbecsülésedben, ők valójában elég jó képességekkel bíró emberek.

szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#40: "Írtad, hogy vásároltál egy 30 millió fölötti lakást. Egy másik lány elektromos BMW-t vásárolt... Én ezektől rettenet messze állok."


A 39-es vagyok, és az kimaradt, hogy én nem a szexmunkával megkeresett pénzből vásároltam azt a lakást... Még mielőtt ezt hinnéd... Vannak más vállalkozásaim is, amik már korábban megvoltak, és amiknek semmi köze az erotika világához. Azokból lett az első lakás.


És fiatalabb koromban nekem is volt olyan időszak, amikor azt gondoltam, amit te: hogy én ennél többre talán nem is vagyok képes. Képzeld, olyan is volt régen, hogy 200-300 ezret kerestem. De tanultam, próbálkoztam, terveztem, építettem fel az üzleteimet. Voltak kudarcaim is, de ezek ellenére is folyamatosan azon járt az agyam, hogy milyen értéket adhatnék még el a világnak. Egyetlen vállalkozást is felépíteni, bejáratni - az több évnyi kemény munka... De ha motiváció és akarás nincs, és te magad sem hiszed el, hogy tudsz jobb lenni, akkor nincs mire építkezni... Nem reálisan kell látnod a dolgokat, hanem hinned kell abban, ami még nem reális. Kifogáskeresgélésből még senki nem gazdagodott meg...

szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!