Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy kevesebbnek érzem magam a prostiknál?

Figyelt kérdés

Mindezt anyagi szempontok alapján írom. Átlagos férfi vagyok egy átlagos irodista, szellemi munkakörben dolgozom. Gazdasági területen szereztem diplomát. Mellette két két idegennyelvet beszélek és tervezem tovább képezni magam. Havi nettó 600 ezret keresek és egy másfél milliós autóm van. Egyedül tartok fent egy albérletet.


Ezzel szemben a Rosszlányokon hirdető, felkapott csinos nők ennek többszörösét is megkeresik havonta. Fényűző életet élnek hozzám képest, drága sportkocsikkal közlekednek stb. Nekik a BKK szutyoknak számít.


Átlagos képességű vagyok, mégis minden igyekezetem ellenére nem tudom felvenni velük a versenyt. Tudom, hogy kereslet és kínálat, de úgy tűnik, hogy nem csupán a piac volatilis, hanem a közmorál és az emberi értékek is.


Más is hasonlót érez? Én egy szánalmas vesztesnek érzem magam, hogy némelyikük egy szombat éjszaka vagy hétvége során megkeresi a havi bérem. Nekem sosem lesz 40-50-60 ezres vagy ennél is magasabb órabérem. Persze könnyen lehet, hogy a munkaerőpiacon, tényleges verseny során minimálbéresek lennének ezek a nők, de az alkalmazotti létet minden bizonnyal megvetik és kinevetik.


A szexmunkából szerzett havi milliók alapján tényleg legtöbbünk fölött állnak? Ha abból indulunk ki, hogy mindenki annyit ér, mint amennyit keres?



aug. 31. 15:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Azért ahogy programozo úgy prosti sem lehet mindenki. Aki ocsmány azt nefogjak keresni mert olyat talál máshol. Örül a rusnya,ha megdugják nehogy még pénzt is kér érte.


De ha belegondolsz mi a jobb? Diploma,10+ év szakmai gyakorlat,IT hiány szakma.=>600 netto.


Vagy:érettségi, angol tudás=>2millio.


Nekem egyértelmű a válasz.


De,végsősoron te érsz többet a társadalom szemében mert nem csak egy ostoba khurv@ vagy.


(Bics lányok,csak a kérdezőben öntők lelket.)

szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
29-es! Nagyon szépen köszönöm! Ez számomra egy fájdalmas, de nagyon hasznos válasz. Soha életemben nem ment ez, hogy ne másokhoz mérjem magam. Teljesen életszerű, gyakorlatias és valahol biztató is amit írtál. Csak lehangol, hogy annyira lassan és nehezen haladok. Ha apró lépésekben, lassan fogok fejlődni és csak magamhoz képest, azt senki se fogja látni vagy érzékelni...
szept. 1. 12:46
 33/43 A kérdező kommentje:
31-es! Köszönöm szépen! Tényleg értékelem a jó szándékot! Az a baj, hogy én a kettő közé esem. IT-s se leszek. Nem olyan a beállítottságom. Magyarán, ahhoz buta vagyok. Kell oda affinitas, nem elég a szorgalom. Fogalmam sincs, hogy tudnám feltornázni a keresetem legalább 2 millióra. Ahhoz képesség szempontjából kevés vagyok. Annyira pedig vagyok erkölcsös, hogy nem váltok jegyet a politika világába. Max ha annyira inflálódik a forint, akkor keresek majd ennyit, de az senkinek se lesz jó...
szept. 1. 12:51
 34/43 anonim ***** válasza:
31-es.600 nettót a kezdő IT diáknak adunk..10 év tapasztalattal olyan 1.5-2.misi most egy fejlesztői fizu.
szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Veled elsősorban fejben van baj, amit az is bizonyít, hogy lepontoztál, pedig úgy néz ki, anyagilag többre vittem és viszem, pedig csak nyócátalánosom van... Sok sikert a továbbiakban!
szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit... Szerintem jóval többen olvassák a válaszokat, mint akik írnak...
szept. 1. 13:05
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,ha hasznosnak találtad.


Egy kérdés. Kinek szeretnéd élni az életed? Másoknak,vagy saját magadnak? Ha az első,akkor érdemesebb lenne a gyökerektől átgondolni mindent az életedben,hogy miért alakult ez így ki. Valójában,attól neked nem lesz jobb,hogy másnak több van,vagy kevesebb. A lényeg az hogy legyen annyid,amennyivel te magad elégedett leszel,nem másnak megfeleve. Mindig lesz olyan akinek több pénze lesz és jobban fog keresni,lehetsz akármilyen IT-s. És akkor egesz életedben szomororkodsz,hogy ez meg az jobban keres nálam,semmi tudással? Ha így gondolkodsz,akkor teljesen mindegy hogy mennyit keresel, ha 3x ennyit keresnél is így gondolkodnál. Egyébként magyar viszonylatban a nagy átlagot nezve így is jobban keresel az emebrek nagy részénél. Neked sokkal inkább a gondolkodásmódoddal van a probléma,és nem a kereseteddel,én ezt így látom.

szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
37-es! Nagyon szépen köszönöm! Alighanem igazad van, csak roppant nehéz elfogadni, feldolgozni...
szept. 1. 13:23
 39/43 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem normális, hogy kevesebbnek érzed magad... Ez önértékelési problémákra utal.


A szexmunka egy vállalkozás... Aki sokat keres, az sokat is tesz bele. A szép külső nem két forintba kerül. A szép lakás sem két forint. Aki mondjuk 2M Ft bevételt összerak szexmunkából, annak nem 2M a nettója - ugye tudod? Az én költségem kb. havi 200e-400e Ft között mozog, ha mindent beleszámolok, ami a munkámhoz szükséges, az adójellegű kiadásokat is. (Kivéve a lakást, ami egy egyszeri 30M fölötti költség volt...)


És az órabér... Tipikus tévhit, hogy az órabér az, amit a lánynak egy órára kifizetsz. A mi munkánk nem ott kezdődik, hogy kinyitjuk az ajtót a vendégnek... Ott kezdődik, hogy reggel 45 percet eltöltök a fürdőben, hogy rohadtul szép legyek... A lakást, fürdőt rendszeresen takarítani kell, az ágyneműket mindig cserélni, minden munkanapomon mosni, szárítani, vasalni... Fogyóeszközöket folyamatosan pótolni, utánrendelni kell, amortizálódott dolgokat (ágyneműk, törölközők, ruhák, kiegészítők stb.) pótolni, cserélni. A telefonokat fel kell venni, az érdeklődőket tájékoztatni. A hirdetéseket kezelni kell, marketinget össze kell rakni és fejleszteni. Ez mind benne van az órabérben!


És akkor még nem beszéltünk magáról a szexről, hogy az sem annyi, hogy "szétteszem a lábam" és majd lesz valami... A vendégek a szexben aktív, kreatív lányokat szeretik, itt azért elég intenzíven mozogni kell... A sportokhoz tudnám hasonlítani, márcsak a rendszeres izomláz miatt is. És ismeretlen pasik kéredzkednek be a puncimba, popsimba. Az igénybevételtől sokszor annyira fájnak a különböző testnyílásaim, hogy még a gyengéd érintés is kellemetlen... Ezeket csak azért írom le, hogy lásd: az éremnek két oldala van.


Ne sajnáld és ne irigyeld tőlünk a megkeresett pénzünket. Inkább fejleszd magad, és tegyél lépéseket annak érdekében, hogy te is magasabb jövedelmet érhess el. Ne másokhoz képest akarj jobb lenni, csak saját magadhoz képest.

szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Neked is köszönöm a korrekt és részletes választ. Az írásképed és stílusod alapján gyanítom, hogy felsőkategóriás hirdető vagy. Korábban jártam néhány lánynál, de valahogy nagyon nem volt az igazi. Szépek voltak, de unottak és bunkók is. Nyilván nem párkapcsolatot szerettem volna, de azért ennél többet nyújthattak volna.


Tisztában vagyok avval, hogy a bevétel nem egyenlő a profittal és hogy komoly kiadások is vannak. Amikor havi 2 milliót írtam, azt egyértelműen nettóban gondoltam. És még további kiadások is lehetnek (szilikon cici, ruhák, cipők stb.)


Azt sosem gondoltam, hogy ez könnyű tevékenység lenne. Sokkal inkább egérút, de nem kiút az átlagéletből. Viszont gyorsan, relatíve sok pénzt lehet keresni vele. Írtad, hogy vásároltál egy 30 millió fölötti lakást. Egy másik lány elektromos BMW-t vásárolt... Én ezektől rettenet messze állok. Könnyen lehet, soha nem érem el ezt az anyagi szintet. Nem tőled vagy tőletek irigylem az anyagi jólétet, hanem magam kárhoztatom és bántom, hogy ennyire keveset vagyok képes összehozni. Teszek lépéseket, fejlesztem magam, de ilyen szintű összegekre nincs esélyem. Muszáj reálisan látnom a helyzetet. Ha magamhoz mérem magam, az is édes kevés. Azért minden jót kívánok!

szept. 1. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!