Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy kevesebbnek érzem magam a prostiknál?

Figyelt kérdés

Mindezt anyagi szempontok alapján írom. Átlagos férfi vagyok egy átlagos irodista, szellemi munkakörben dolgozom. Gazdasági területen szereztem diplomát. Mellette két két idegennyelvet beszélek és tervezem tovább képezni magam. Havi nettó 600 ezret keresek és egy másfél milliós autóm van. Egyedül tartok fent egy albérletet.


Ezzel szemben a Rosszlányokon hirdető, felkapott csinos nők ennek többszörösét is megkeresik havonta. Fényűző életet élnek hozzám képest, drága sportkocsikkal közlekednek stb. Nekik a BKK szutyoknak számít.


Átlagos képességű vagyok, mégis minden igyekezetem ellenére nem tudom felvenni velük a versenyt. Tudom, hogy kereslet és kínálat, de úgy tűnik, hogy nem csupán a piac volatilis, hanem a közmorál és az emberi értékek is.


Más is hasonlót érez? Én egy szánalmas vesztesnek érzem magam, hogy némelyikük egy szombat éjszaka vagy hétvége során megkeresi a havi bérem. Nekem sosem lesz 40-50-60 ezres vagy ennél is magasabb órabérem. Persze könnyen lehet, hogy a munkaerőpiacon, tényleges verseny során minimálbéresek lennének ezek a nők, de az alkalmazotti létet minden bizonnyal megvetik és kinevetik.


A szexmunkából szerzett havi milliók alapján tényleg legtöbbünk fölött állnak? Ha abból indulunk ki, hogy mindenki annyit ér, mint amennyit keres?



aug. 31. 15:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Jah,krv@ jó lehet undorító emberek f@rkát szopni meg ilyenek... tőlük még nem is sajnálom. De akik pl onlyfans meg ilyesmivel keresnek milliókat,a sok lúzer miatt,akik fizetnek képekért meg videóért...
aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
A többség csak fenntartja magát, és semmi luxus. Max némi szolid megtakarítás, mint neked. Csak a legjava él nagylábon, ahogy a sima alkalmazottaknál is.
aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságképpen felhívtam pár lányt. Budapesten 30e-50e Ftért mentek 1 órára. Így nem csoda, hogy annyi pénzt összetudnak szedni. 30e az alja és nem a belvárosi rész. Belvárosi rész 40e-től kezdődött. Nem tudom, hogy tudják megfizetni ezt az emberek.
aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Erről beszélek. Abnormális, illetve szánalmas. Jó ha érettségivel rendelkeznek...
aug. 31. 18:48
 15/43 anonim ***** válasza:
69%
Egy ismerős járt pár évig ilyen lányokhoz. Hogy ne tűnjön fel otthon a kajapénzből rakosgatta össze, pl. ha kiment a közértbe ezresenként. Így eljutott pristihoz, olyan 2-3 havonta, akkor még 20 volt egy óra, mivel visszajárós volt kapott kedvezményt, (és a lány megkérte, írjon kedvező beszámolókat), így 15 volt neki az óra. Nagyjából 3-4 havonta jutott szopáshoz.
aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
14%
Programozó vagyok.10+ év tapasztalattal és 2 millió feletti nettóval..De nagyon sok multis mérnök,vagy jogász ismerősőm meres ennyit..Nyílván sokan már vezetői poziban.Tanulni kellett volna ennyi a titka..
aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
70%
#16 nem lehet mindenki programozó, eladó is kell a sparba, hogy meg tudd venni a kajához valót :)
aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Pont rossz példát mondtál mert arra van az okoskassza..Írország lakosságanak majd 60%-a diplomás,Finnországé is..Kanadáé is..Az egyik legjobban digitalizált társadalmak..Írország 30 éve még sehol nem volt..Most meg jobban keresnek mint egy luxemburgi.Képzeld.tömegével képzik a programozókat s mégis Európában jelen pillanatban 1 millió IT állás betöltetlen..Szóval képzeld lehetne mindenki programozó...A lámpák is a körűton már elektromosak..Központilag kapcsoljám fel..Pedig 140 éve még lámpaoltó állás is volt..Ideje lenne magunk mögött hagyni ezeket a nihilista,célnélküli semmitmondó szakmákat..Itt a 4.ipari forradalom a kanyarban..10 év múlva egy érettségi kevesebbet fog érni mint most egy 8 általános.
aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
16-os,nálad is van jobban kereső prosti... itt nem erről szólt a kerdes. Hanem hogy emiatt kevesebbnek kellene érezned magad? Mert a kérdező így van vele.
aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem kell hogy kevesebbnek érezd magad a prostiknál. Te mit csinálsz 600 ezerért, meg ők mit csinálnak ugyan ennyiért. Az is lehet hogy sokkal többet keresnek havonta, de mit meg kell tenniük érte. Nem irigylésre méltó. (A milliós prosti kereseteket havonta, én nem hiszem el). Szerintem momentán nincs annyi pénze a népnek, hogy egy órás programra csak úgy szórja a 25,30,60 ezreket.
aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!