Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz nők az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz nők az ismerkedés melyik szakaszában , mennyi idő után fedik fel, hogy extrább a szexuális életük? Férfiak mikor tehetik meg ugyanezt ?

Figyelt kérdés

aug. 27. 10:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanígy állok hozzá*


Bocsánat előbb küldte el.

aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
32%

Én férfiként pont úgy állok hozzá, mint a 19-es.

Soha, de SOHA nem mondanám el ismerkedéskor a perverzióimat, de cserébe nem is zaklatnék velük senkit.

Csak akkor mondanám el, ha látnék rá reményt, hogy elfogadó az ilyesmi felé és/vagy vevő lenne a dolgaimra.

aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon helyes, jó tudni, hogy vannak férfiak is, akiknél így működik a dolog. :)
aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
32%
23. Na nem mintha olyan durva fétiseim lennének.. :D Igazából ezek nélkül is teljes az életem. Ha a lány jelét adja, hogy vevő rá, akkor kipróbálnám, de ha úgy alakul, hogy soha nem valósul meg akkor sem bánnám.
aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
#24 és honnan látod hogy érdekli az ilyen ? Vagy mire, vagy milyen jelet adhat ha nem mondod el?
aug. 27. 13:44
 26/42 A kérdező kommentje:
#19 én ezt nagyon eldzomoritónak tartom hogy több év kell ahhoz hogy a párodnak el merd mondani mire vágysz vagy miről fantáziálsz....
aug. 27. 13:48
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig szerencse, hogy senkit nem érdekel, te mit tartasz elszomorítónak más kapcsolatában. :) Hiába moderáltatod.
aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
73%

Engem ez megint csak elriaszt a kapcsolatoktól. Tehát nem lehet rendesen szűrni, mert az emberek szándékosan titkolóznak. Én meg érezzem magam megerőszakolva, mert a másik átveréssel (titkolózással) vett rá a szexre.


Néha élni sincs kedvem.

aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
3%

Ha valaki ismerkedés során szexről, perverzióról, méretről beszél, ott vége is lesz.

Ha nem bírja kivárni, hogy majd megtapasztalja, akkor mehet isten hirével.

aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
31%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Na például. Összejössz valakivel, aki aztán meg akar mással baszatni. Nagyon koszosnak érezném magam, hogy olyan férfi, akinek ilyen gondolatai vannak, hozzám ért.

aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!