Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz nők az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz nők az ismerkedés melyik szakaszában , mennyi idő után fedik fel, hogy extrább a szexuális életük? Férfiak mikor tehetik meg ugyanezt ?

Figyelt kérdés

aug. 27. 10:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván az első szex alkalmával. Általában nem szokták reklámozni.
aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, ha jól megy a randi és kedveljük egymást, úgy a 3.-4. szex körül szoktam belemerülni az ilyen beszélgetésekbe.
aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
#1 azért az első szex szerintem már késő... azért ott alakulhat ki érdekes vagy kínos szituáció ha épp olyat kér vagy csinál ami a másiknak túl sok
aug. 27. 10:37
 4/42 A kérdező kommentje:

#2 nő vagy férfi vagy?


3-4 szex után ? Miért vársz addig? Vagy ez ilyen puhitás, ha már jól megy a sima szex akkor talán fogékonyabb más dolgokra is?

aug. 27. 10:39
 5/42 anonim ***** válasza:
72%

Általában aki kéretlenül is reklámozza, kéreti magát, meg folyton a pasikról meg a szexuális életéről beszél, az alig nyújt valamit az ágyban. Alád fekszik tengericsillagban, aztán nyög, ennyit tud. A jó bornak nem kell cégér.


F

aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%
#2 vagyok: Nő. Nem hiszem hogy az a megoldás hogy még szex előtt betámadj valakit ilyen átlagtól eltérő dolgokkal. Hanem felépítetek valamit és szépen lassan megismeritek egymást minden téren, amikor már komfortosan kinyílok neki személyiségileg is, előjönnek ezek. Addig igazán csak maszatolunk amúgy is. Idő a másik szexuális szokásaihoz szokni, megismerni.
aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#6 engem nyugodtan letámadhatsz ilyen témával 🤣


Persze idő kell, csak azt nem értem miért jó várni vagy "eltitkolni" azokat a dolgokat amik neked jók, illetve amik akár el is riaszthatják a partnert.

aug. 27. 11:13
 8/42 anonim ***** válasza:
33%
Volt egy csajom, ő nem mondott semmit. Láttam én rajta hogy perverz feje van, na eljött az első szex, össze vissza remegve spriccelve sorozat orgazmusokkal élvezett, na azt soha nem felejtem el, az első nagy spriccelős orgazmusa után csak annyit mondott: meglepetés 🤣🤣🤣
aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%

7.

" engem nyugodtan letámadhatsz ilyen témával"

De te perverz vagy!

aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

"Nem hiszem hogy az a megoldás hogy még szex előtt betámadj valakit ilyen átlagtól eltérő dolgokkal."


Én vanilla vagyok, és de, nagyon szeretném, ha nem kellene olyannal szexelnem, akivel csak 1x szexelek, mert utána fura dolgokat akar. Inkább egyszer sem szeretnék ilyennel szexelni. Az lenne a korrekt, ha előre szólna.


Bennem pont ezért van görcs. Nem akarok szó nélkül perverzkedőket.

aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!