Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz nők az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz nők az ismerkedés melyik szakaszában , mennyi idő után fedik fel, hogy extrább a szexuális életük? Férfiak mikor tehetik meg ugyanezt ?

Figyelt kérdés

aug. 27. 10:31
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#9 és az így baj ? Vagy nem olyan sokkoló ha valaki nyitottnak mondod el ?
aug. 27. 11:36
 12/42 A kérdező kommentje:
#10 igen valami ilyen gondolat menet van bennem is. Jó nem olyan durva és extrém dolgokra gondolok amitől sikítva menekülni kéne, csak kicsit érdekesebb
aug. 27. 11:38
 13/42 anonim ***** válasza:
81%
#10: #2 vagyok: nekem amúgy abszolút működik a "sima" szex is nőként, a "perverzióim" sem olyan kibukóak, undorítóak vagy tartalmaznak harmadik embert, hogy kifejezetten kiborítsanak embereket. Ha később azt mondják, hogy nekik ez így nem tetszik, akkor se halok bele. Én mindig vártam vele és sose volt belőle baj, sőt igazából sok férfinak tetszett. Volt 1-2 aki azt mondta, nem érzi komfortosnak, úgyhogy nem csináltunk ilyet és nem emiatt mentünk szét vagy nem lett semmi a dolgokból.
aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
69%
Álltalában már az ismerkedésnél rájönnek a pasik. Mire oda jutunk tudják. Sőtt. Volt jó pár rendhegyó első sex is emiatt. 27N
aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem erről szex előtt kellene beszélni, főleg, ha olyan vágyról, "perverzióról" van, amit sokan nem vállalnának be. Nem szeretném az időmet fecsérelni, olyanra, aki a harmadik randin kitalálja, hogy ő csak seggbedugni szeretne (volt ilyen ürge itt, gyakorin, aki mindig a barátnője fenekét dugta, szegény lány úgy nézhetett ki, mint egy félbetépett rongyoskifli belülről), vagy állandóan a lábujjaimat szopná, nekem meg egyik sem jön be; nem, hogy nem jön be, egyenesen taszít.
aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
8%

13, de férfiak máshogy vannak. Nekik meg KELL élniük a perverzióikat, és szex közben le tudnak fogni, és simán csinálnak olyat, amit te nem akarsz, de ők igen.


Hozzátenném, hogy... nem az a konszenzus, hogy jobban kéne szűrni az embereket, akiket kapcsolatra választunk? Én szeretnék olyannal szexelni, akitől nem undorodom valami perverzió miatt. És nem kell durvának lennie, csak elég, hogy nekem nem jön be.


Tisztában vagyok vele, hogy az emberek többsége nem úgy áll a szexhez, mint én, és itt én vagyok a nyomi, de nekem a szex nagyon intim dolog. Nem tudok úgy hozzáállni, hogy 'egyszer dugtunk, aztán kiderült, hogy perverz vagy, sebaj, nem illünk össze'. Én összetörök abba, ha valaki olyan nyúlt hozzám, akiről ha mindent tudtam volna, a kezét sem fogom meg.

aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
36%
#16: Én ezt értem, de most a női perverzióról beszélünk, és csak elmondtam én mit csinálok.
aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

#15 pedig a lábújj szopkodás vicces. 🤪 én is szeretem.


De igaz én is így gondolom hogy érdemes sőt talán kell is, szex előtt meghúzni elmondani a határokat hogy ne akkor legyen kellemetlen helyzet.

Nyilván apróságokon lehet csiszolni vagy kipróbálni vagy elengedni, de pl a rendszeres popsi szex már egy elég sarkalatos dolog...

aug. 27. 13:26
 19/42 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé perverz nő vagyok, és ezt úgy kell érteni, hogy vannak olyan fétiseim, amelyektől a legtöbb ember undorodik és nem vevő rá. Engem viszont csomó másik dolog undorít, köztük olyanok is, amelyek sokkal elfogadottabbnak számítanak, mint az enyémek.

Ismerkedés során soha a büdös életben nem beszéltem a férfiaknak ezekről a dolgaimról. Ennek az az oka, hogy nem látom értelmét, mert nekem teljesen elég a vanilla szex a gyakorlatban, és megelégszem azzal, hogy a perverzióimat csak a fantáziámban élem ki. Senkit nem fogok soha letámadni a dolgaimmal, pláne nem szó nélkül. Kizárólag olyan dolgot teszek az ágyban, amibe egyértelműen beleegyezett a másik fél.

A párom tud a perverzóimról, de sok év után éreztem olyan bizalmat és nyitottságot, hogy el merjem mondani, és 1-2-t valóra is váltott azóta. Pedig nem volt muszáj, nem erőltettem, ő maga volt rá vevő, pedig őt nem különösebben izgatta, csak az izgatta fel benne, hogy nekem mennyire tetszik a dolog.


Az a probléma, hogy fordított nemekkel általában nem működik így a dolog, mint az én esetemben. Nem igazán láttam még perverz férfit, aki így állt volna a dolgokhoz, mint én. Általában azt láttam, hogy nagyüzemben erőltetik a fétiseiket, valamint olyat is tapasztaltam, hogy sima vanilla szex nem is elég neki a kielégüléshez, és ugye sajnos a beleegyezést is "szeretik" lazán venni és szex közben meglepizni.

Pl. az egyik exem szemrebbenés nélkül ráfogott erősen a nyakamra úgy, hogy nem kért beleegyezést tőlem (nem engedtem volna meg, iszonyatosan taszít a nyakszorongatás, konkrétan gyűlölöm), egy másik exem pedig már elkezdett a fenekemnél matatni az ujjával, ő sem kérdezett meg.

aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es, férfiként én pontosan
aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!