Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nedvesedem,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nedvesedem,és élvezem igazán az orális szexet a barátommal? A végén van orgazmusom,de kb majdnem egy órát kell ahhoz nyalnia,hogy el tudjak menni,és sokszor már borzasztóan unom az egészet. De mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ő az első partnerem, akivel hosszabb ideje együtt vagyok,és van egyáltalán orális szex is, ennek ellenére valahogy azt érzem,hogy nem élvezem, sőt mintha azt akarnám,hogy érjem el a csúcsot, és legyen végre vége. Vajon miért lehet bennem ez az érzés? Nincs meg a kémia,és nem is szeretem őt?
aug. 19. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Amikor nálam volt ilyen probléma, akkor az volt a kiváltó oka hogy az akkori páromnak az volt mindenáron a célja hogy én elélvezzek, és ha nem sikerült, akkor tök sokáig rágódott rajta, amitől én is kellemetlenül éreztem magam, így hát rástresszeltem mikor kinyalt, hogy na élvezzek már el gyorsan és legyünk túl rajta.
aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nincs, ő mindennél jobban szeretné,ha nekem jó lenne, de valahogy akkor sem jó.
aug. 19. 10:32
 3/16 A kérdező kommentje:
És nem szokott rajta rágódni,bocsánat ez lemaradt.
aug. 19. 10:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem jól csinálja a srác!

Amíg csak vele próbáltad, nem tudsz különbséget tenni!

És igen, lehet az is, hogy nem hoz lázba, nincs meg a kémia, nem vonzódsz hozzá. Ezt neked kéne tudnod igazából...

aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kevés az izgató inger, én ilyen szeretem megsimogatni, megfogdosni, meg jól esik ha a számba lógatja. Így több inger ér.

De ez csak az én példám. Nem okoskodok.

aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy eddig senkivel sem igazán éreztem olyan " kicsattanó" vonzalmat, amiről pl írnak, vagy a barátnőim mesélnek.
aug. 19. 10:40
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem bántottak téged kiskorodban? Akár szexuális abuzus, akár csúfolás a tested miatt vagy hajtépések ütlegelések ovis korban?


Ha nem, akkor lehet éretlen vagy még simán a szexre, érzelmileg

aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Máshogy el tudsz menni hamarabb?
aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok,nem hinném,hogy éretlen volnék,bár lehetséges. De igen,sokat csúfoltak,bántottak,és otthon is mivel nagyszülőkkel nőttem fel,nem igazán lehetett erről beszélni.
aug. 19. 10:48
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos vidéken a bulling nagyon elterjedt hülyegyerek-szórakozás.

Milyen a testalkatod, mennyire vagy szép nő?

aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!