Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadikos korodban verted ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadikos korodban verted ki először? (5. oszt 6. oszt?) A fiúk ebben a korban tényleg az öltözőben a hokizásról beszélgetnek?

Figyelt kérdés

aug. 17. 15:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10


Még fiatal vagyok. 20as.


De azok jók voltak!

aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 6. Voltam.

Nem beszeltünk róla.

De volt egy hülyegyerek az mindenkktől kérdezgette hogy van már gcid? Van mág gcid? 😂

aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
5.-ikes koromban.Osztársam a faterja VHS prnóját kölcsönadta. Csak annyit beszéltünk róla,hányszor élveztem rá.
aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már negyedikes koromban is csináltam, de nem úgy mint most. Fogalmam sem volt hogy pontosan mit is csinálok. Az öltözőben pedig soha nem volt ez téma, vagy túl jól neveltek voltak a többiek, vagy túl szégyellősek :D
aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14 Hány éves vagy?
aug. 20. 06:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen, hatodikosan vertem ki először. És igen, ekkortàjt gyakran volt téma, bár nem mindennap.

21f

aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már óvodában masztiztam, de kézzel kiverés az kb 6-7. Osztálytól történt. Osztálytársaimmal nem beszéltem erről, de unokatesómmal rendszeres téma vt :)
aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mit beszéltél az unokatesódsal a témáról?))
aug. 20. 12:19
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

5-6 évesen óvodától kezdve rendszeresen kivertem, anno még az óvónénikre :)

12 évesen jött meg a g@cim

13 évesen szőrösödtem

valamikor ilyentájon jött le először a fitymám a makkról, hú de megilyedtem, nem tudtam hova tenni hirtelen


29/F

aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
az iskolában a tanítónő seggét is folyton néztem, szép nő volt, most is az
aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!