Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori a chatan való beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a chatan való beszélgetés és a kielégülés?

Figyelt kérdés
Miért elég az? Miért nem a partnerben keresed ugyan azokat a dolgokat? Miért máshol?

aug. 12. 05:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Em szoktam google chatem, lanyoknal kamerazni. Izgato szamomra
aug. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha google chat amkor ismered is őket ugyi? Vagy ezt, hogy kell elképzelni?
aug. 12. 06:31
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem, email cimet megadja es mehet a cam
aug. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ahha. Akkor ismerkedik valami felületen. Így már értem
aug. 12. 06:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nehogy azt hidd, hogy csak úgy kamerán cseveg bárki is. Még az email címet is sokan félnek megosztani!
aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek, csak kérdezek. Vannak dolgok amiket nem értek. Amúgy meg biztos csoda dolgokat lehet a legtöbb férfi emailjeiben találni ezekkel kapcsolatban. Van benne már tapasztalatom.
aug. 12. 08:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hogyan állsz ehhez? Nálad gyakori? :)
aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem élek ilyenekkel. Kirobáltam sok éve ifiként. Akkor egyedül voltam. Kapcsolatban bevallottam, hogy kétszer csináltam ami viccparádés volt és jó szórakozás. Nem keresek, kerülöm ezeket. Vallottam erről is. Mire vagy még kíváncsi 7-es?
aug. 13. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy mitől gondolnád meg magad. :P
aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szeretem, ha kinevet, megaláz egy lány kamerán keresztül
aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!