Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a beszélgetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a beszélgetés mennyire normális két csaj között?

Figyelt kérdés

Van két lány barátom, gimiben felettem jártak eggyel, ők tavaly érettségiztek, én idén. Sokszor eléggé kendőzetlen velem a stílusuk, amit szeretek, mert sok dolgot megtudtam tőlük a csajokról, meg stb. De ma az évzáróról beszéltünk, mert elvileg nagyon sokan nem mentek be a suliba, és egy tanár írt erről egy fura Fb postot. Erre a lányok beszélgetése:

L: Az, hogy valaki bevonszolja a

seggét a suli utolsó napjan, ahelyett hogy a fürdőszobában verne a f.szát vagy nézné a sorit, igazan nem nagy keres.

P: Mondjuk van, aki inkább maradjon otthon… Emlékszel mikor 11-esek voltunk, valakik poénból a táblára verték az

egyik teremben, ünneplésként, majd szétkenték?😂 De azt nem

tudom ki volt a szakértő aki kiderítette h az g.ci. Remélem az (xy tanár úr), amilyen begyöpösödött.

L: Jézusom, ebben benne volt az (xy) is, nem? Amekkora címeres paraszt…

P: Lehet az ő zseni ötlete volt.


Én csak pislogva hallgattam ezt a storyt. A lányok meg letudták annyival, hogy némelyik kamasz srác mennyire primitív…



jún. 22. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Sotét vagy, a fantáziád is az.

Inkább aludj. Azzal teszel valami hasznosat.

jún. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Most ehhez milyen további kommentárt kéne még fűzni? Őszintén.
jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ezek a lányok nem szűznek, stb. De nem furcsa ha egy lány kimondja, hogy f@sz, vagy g.ci vagy stb? Ezek nem is annyira a visszafogott megfogalmazások.
jún. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 köszi! Valaki érti miről van szó…

Igen mind a kettőnek van éppen pasija ha jól tudom. Az egyiknek komoly kapcsolata, a másiknak, meg “valaki”, de nekem nagyon új jön le, hogy a valakivel rendszeresen szexel…

jún. 22. 02:07
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy általános hogy a fiúk a táblára verik. Miféle alja iskolába jártok?
jún. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát kérdező, mikor olvastam a kérdést, egyből gondoltam, hogy egy burokban felnőtt hülye vagy.


Aztán elolvastam a 3-as válaszát. Most már ketten vagytok hülyék.

jún. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek, csalódást fogok okozni, de bizony én is használok phasz, ge€i és egyéb nyalánk szavakat egy baráti beszélgetésben, sőt, szűzként is használtam anno. Mi se valami éteri lények vagyunk, akik minden illen megtestesítői.
jún. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen nyiltan leírnak szexuális jellegű dolgokat hogy képzelik 😱


Mi arról pletykáltunk annó kik szexeltek az iskolában, van ilyen 🤷‍♀️


Szerinted létezik "normális beszélgetés lanyok közt" Mi csak a sorozatokról és kiscicakról nyilatkozhatunk vagy mi?

Ilyeneken felháborodni...

jún. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!