Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Benne lennétek egy ilyen szimpla baráti kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy beszélgetnétek vagy ismerkednétek egy láb/zokni fétises fiúval, és a beszélgetés közben mikor kedvetek szottyan küldenétek egy hétköznapi képet a lábatokról, zokniban napi vagy beszélgetés szinten.


Hozzá tenném, én nem vagyok az a nagyon kiéhezett fajta, aki csak erőszakoskodva kér, vagy vadászik ilyen képeket lányoktól, ha épp nincs kedved vagy hasonló akkor tiszteletben tartom és kész, csak ismerkednék olyan lányokkal akiket nem zavarná ez a téma és szívesen beszélgetnének velem.


Lekezelő válaszokkal kérlek kíméljetek, vagy legalább diszkréten a véleményeket, és csak LÁNYOKHOZ szól a kérdés!!!


F/25



aug. 1. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Volt ilyen fétises exem, undor fog ettől miatta.
aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem

Számomra minden olyan “barátság” ami valami szexuális alapon indul az kizárt, mert az nem barátság.

aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Sokan szerintem ilyenkor attól tartanak hogy elsőnek még kedvesen megértően viselkedik az ember , aztán el kezd egyre erőszakosabb lenni , nem nem állítom hogy teis ilyen vagy de sajnos sokszor ez történik
aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Az nem barátság. Ilyen hülye kérdést. Senki nem fog. Hapsi barát is jó lenne így? Ja, az nem mi?

Nem tudsz találni 1 barátnőt aki ezt bevállalja? Miért kell mindig ezt a hülyességet kiírni.

aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A pasim barátjának egy egész gyűjteménye volt a lábamról ,zoknimrol, bugyimrol (mint utólag kiderült ). Ezt követően volt egy komolyabb beszelgetesunk ahol tisztáztunk mindent de direktbe szerintem senki nem küldene barátnak.
aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet
aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Írtam korábbam, hogy semmi köze nincs a barátsághoz annak, ha recskázás céljából próbálsz képeket szerezni. Bármilyen szépen is próbálod körülírni, akkor is erre megy ki az egész. Nem tudom, miért kellett töröltetni a hozzászólásomat - ennyire fáj az igazság?
aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán
aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!