Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak kapni szeretek,akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kapni szeretek,akkor az elfogadhatatlan egy nőnek a kapcsolatban?Imádom kapni az oralt. Csak az anál szexet szeretem.A normál az szimpla,nem vonz.Elfogadhato ez?

Figyelt kérdés
júl. 13. 16:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor teszed fel ezt a kérdést?
júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Ahha, tehát a punci teljesen hidegen hagy, azt szereted ha szopnak, és fenékbe szereted. Szerintem neked egy másik pasi kéne.😁 Némi önismeret nem árthat! Hajrá!!😌🏳️‍🌈
júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Nincstovább ***** válasza:
78%

Számodra elfogadható lenne, ha a párod csak nyalatni akarna? Ahogy a kettes is mondta, van egy “rossz” hírem kisbarátom 😉

Neked nem nőre van szükséged🤷🏼‍♀️

júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem elfogadható, de szerintem ezt te is sejted.
júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ez már a sokadik kérdésed kicsit átfogalmazva. Tudod te is, hogy ez így nem normális és ez egy nőnek sem fog megfelelni.

Tényleg nem rossz indulatból mondom de gondolkodj el rajta, hogy tulajdonképpen mit vagy kit kívánsz. Lehet nem mered bevallani magadnak sem de ez nem heteró hozzáállás. Ha csak önző lennél attól még kivánnád a puncit.

De se nyalni se dugni nem akarod akkor neked nem nőre van szükséged.

júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Elfogadhato ez?"


Egészen biztosan találsz olyan nem heteroszexuális férfit, akivel kölcsönösen meg tudjátok élni a vágyaitokat egymással.

júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok meleg. Voltak ilyen barátnőim,akikkel csak így csináltuk,de vége lett.
júl. 13. 17:56
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Kérlek akkor magyarázd el miért nem akarsz puncit nyalni és érezni?
júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Tuti meleg vagy,csak magadnak se mered bevallani.
júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mert a se.g a perverziom.
júl. 13. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!