Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít számotokra még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít számotokra még elfogadhatónak, és már elfogadhatatlannak szexben?

Figyelt kérdés

Pl a kutyapóz még belefer vagy már nem? Az orális szex szájba/arcra élvezéssel még igen, vagy már nem? Popószex még igen, vagy már nem? Popóizgatás nyelvvel? Stb... Stb...

Mi nálatok a preferencia? Mi az amit bevállaltok még a párotok kedvéért is, mi az amit az ő kedvéért sem?


2022. aug. 19. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ami jó.
2022. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nincs párom, de válaszolok.

Nálam attól függ, kihez hogy állok, mennyire ismerjük egymást. De Volt valaki, akivel rendszeresen találkozgattunk és annyira felszabadító volt vele lenni, annyira természetes, hogy mindent is engedtem és akartam is. Nagyon együtt voltunk szexuálisan. Talán nem is volt azóta ilyenben részem. Most, hogy bele gondolok. 🥲😂

Sajnos hagytam menni. Azóta már bánom.

2022. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadható bármi, ami öröm.

Elfogadhatatlan az önzőség.

N

2022. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy a kutyapóz belefér? Ezt még értelmezni sem tudom, az egyik legalapvetőbb, legegyszerűbb póz.
2022. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan partnerem 22 évesen, aki szó szerint mindenre vevő volt. Előtte 3 barátnőm volt, gyakorlatilag egyikkel sem szexeltem egy rendeset 4 év alatt.

Ő mindent bevállalt és igényelte is, néha már megrémített azzal éppen mit talált ki, volt benne némi aberráltság is. Ha valaki összejön egy olyan partnerrel akivel szinte mindent kipróbált akkor az lesz a probléma amikor szétmennek és az új partnerrel egyszerűen nem tudsz mihez kezdeni. tapasztalatból mondom, hogy a perverzitás nem látszik alapból az embereken, először mindenki visszahúzódó, nem mutatja ki a foga fehérjét, de amikor már biztonságba érzi magát akkor jönnek az ötletek, szerepjátékok és sorolhatnám.

2022. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!