Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori ez a nőknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez a nőknél?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőm azt mondta, hogy szeretne beszélgetni a szexről. És elmondott egy csomó dolgot, ami őt izgatja. Most mindenre nem emlékszem, de mellbimbó harapdálás, finoman, nyakfogás, a mocskos beszéd, és ezek a finomabb dolgok, teljes listát írt amúgy, és úgy bezsongott, hogy lényegében pattogott az ágyon térdelve, és mondta, hogy vegyük fel a listára az én vágyaimat is. Vette a tollat, és lényegében mindent írt, volt ahol visszakérdezett pontosításért, megjegyzéseket írt, kis rajzokat csinált. Nagyon vicces jelenet volt. És tényleg elképesztően felizgatta ez az egész. A korábbi barátnőm nem igazán szólt bele a szexbe, sőt az a "fadarab" típusú lány volt. De én nem tudtam, hogy ilyen is van. A barátnőm konkrétan perverz... de nem kicsit.

aug. 7. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez a normális ha párkapcsolaton belül tudtok beszélni a szexről.
aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyakori! Sajnos! Vigyázz erre a nőre, megérdemli!
aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Volt már több ilyen nőm. Nem tudtak megmaradni a seggükön, hiába keféltem szét őket naponta többször is...
aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Addig dugd amíg lehet. Ez azt is jelenti, hogy melletted meg tudott nyilni és veled akarja átélni ezeket a dolgokat. Ez pozitív dolog. Csak ne forduljon át a dolog. Úgy,értem, hogy,az agyamra megy mert mindenből ezt hozza ki.
aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Élvezd ki, mert nem olyan gyakori az efajta nyitottság. Nagyon szerencsés vagy, élj a lehetőségeddel.
aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsés fickó vagy , élvezd ki a kis inyenc partnered .
aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Párkapcsolatban ennek elméletileg alap dolognak kellene, hogy beszéltek a szexről, gátlások, tabuk és szégyenérzet nélkül. Ez lenne a normális.

Feleségemmel elég gyakran tesszük is. Egymás vágyairól, elképzeléseiről, ötleteiről. Sokszor beszélgetünk szex közben és után is hogy kinek mi a jó, mit szeretnénk másképpen, stb. Még így 15 év házasság után is!

Szóval tards meg ezt a leányzót és vigyázz rá, mert ritka kincs lehet. Ő nem perverz, csak őszintén felválalja magát és a vágyait előtted.

aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3as akkpr kifogtal nimfomanias nőket😁🤣🤣😂
aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Orulj neki
aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Listát írni számomra már furcsa.
aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!