Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori ez a nőknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez a nőknél?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőm azt mondta, hogy szeretne beszélgetni a szexről. És elmondott egy csomó dolgot, ami őt izgatja. Most mindenre nem emlékszem, de mellbimbó harapdálás, finoman, nyakfogás, a mocskos beszéd, és ezek a finomabb dolgok, teljes listát írt amúgy, és úgy bezsongott, hogy lényegében pattogott az ágyon térdelve, és mondta, hogy vegyük fel a listára az én vágyaimat is. Vette a tollat, és lényegében mindent írt, volt ahol visszakérdezett pontosításért, megjegyzéseket írt, kis rajzokat csinált. Nagyon vicces jelenet volt. És tényleg elképesztően felizgatta ez az egész. A korábbi barátnőm nem igazán szólt bele a szexbe, sőt az a "fadarab" típusú lány volt. De én nem tudtam, hogy ilyen is van. A barátnőm konkrétan perverz... de nem kicsit.

aug. 7. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk megszokott dolog, hogy megbeszéljük mit szeretnénk. Igazából én nem tudom elképzelni, hogy ne mondjam el a vágyaimat, vagy hogy a partnerem ne mondja el nekem az övéit.


Én egyébként akkor vagyok ennyire "lelkes" és nyitott az újdonságokra, amikor ovulálok. A hormonok durvák ilyenkor.

aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Férjemnek hiába mondom, a szeretőmmel vagyok nyílt és őszinte 😁😁lehet lepontozni🍾🤣😂🤣😂
aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz vele, besegítek ;)
aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás a normális.

-kommunikáció

-vélemény kikérdezés

-vágyak tisztázása

-figyelem a másik felé

-igények lefektetése

Stb


Nyitott és korrekt hozzáállás. Ritka az ilyen kortól, nemtől függetlenül.


Jómagam is ilyen vagyok. Annyi, hogy megfelelő helyen és időben beszélem ezeket a dolgokat.

Az illusztrációk se esnek tőlem távol művészetisként.


Még a jelenleg alakuló kapcsolatomban is már kiveséztük az alap dolgokat és megerősödött közöttünk a kötelés s az is, hogy nagyon hasonlóak vagyunk.


Exekkel pedig szex után a fürdőben lubickolva vagy az ágyban összebújva témázgattunk, beszéltük át a dolgokat.


A kapcsolatfejlesztés és a jó szex része a helyes, nyitott kommunikáció.

aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!