Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt idősebb (25-30) év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt idősebb (25-30) év feletti szüzek?

Figyelt kérdés

Mi az oka hogy azok vagytok? Mi akadályoz benneteket?

Nők és férfiak válasza is érdekel, kort és nemet is írjatok.



aug. 13. 09:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%
Anyám meg néha idegroncs, hogy egyedül fogok megrohadni. Én sem nézek ki rosszul, sőt... Tényleg kiderült, hogy nem is csúnya fiatal aggleányoknak rám nedvesedik a puncija. Ettől csak idegesebb lettem. Én nem akarom falni ezt a fogyasztói életet, de az elszabadult igényleteknek sem megfelelni amikor családalapításra kerülne a sor.
aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
#20 Miért nem probàlkozol be az úszónőnél akkor? Sok veszìteni valód nincsen nem?
aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

34 vagyok ff.

Nincs túl sok önbizalmam azért.

aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Karesz 82 ***** válasza:
75%
42 éves elmúltam,születésem óta mozgássérült vagyok,nem járok sehova,nem találkozok emberekkel,főleg lányokkal. Társkeresőkön,kettőn (Randivonal,Facebook társkereső) rajta vagyok,még mindig nem történt semmi. Szerintem önbizalom hiányom is van. 42/F
aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%

40 felett vagyok, sajnos mindig a ronda, dagadt nok akartak velem ismerkedni, akivel meg én akartam, azok leszartak

De mar 23 eves korom ota nem ismerkedek mert, belefáradtam az egészbe

szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
60%

36 éves szűz férfi vagyok.


Nem értek a nőkhöz. Nem tudok ismerkedni. Nem tudom, mikor kell megérinteni a nőt, beszélgetés közben. Nem jó az arcmimikám. Nem vagyok érdekes. Unalmas vagyok. Lomha a mozgásom. Férfiatlan a testbeszédem. Soha nem csókolóztam. 13 centis a farkam. Az eddigi szerelmeim közül 2 is ugyanazzal a 20 centis farkú csávóval veszítette el a szüzességét.


Igazából, belefáradtam már az ezen való agyalásba is. El kell fogadni, hogy elszáradt levélként halok meg.

szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
37%
26 de hogyan? Bemutattad nekik a csávót hogy dugja meg őket helyetted vagy mi? 😃
szept. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
37%
En csak álmaimban szexeltem, éreztem mindent, akkor most szuz vagyok vagy sem?
szept. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
27: Nem én mutattam be őket egymásnak, mindketten ismerték. Ezt egyébként egyfajta égi jelnek tekintettem, hogy végleg egyedül maradok. Mert arra aztán végképp minimális volt az esély, hogy pont ugyanazzal a rocksztárral veszítsék el, még ha ismerték is.
szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

28: A valóságban szűz vagy.


Bár az is lehet, hogy troll. :P

szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!