Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt idősebb (25-30) év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt idősebb (25-30) év feletti szüzek?

Figyelt kérdés

Mi az oka hogy azok vagytok? Mi akadályoz benneteket?

Nők és férfiak válasza is érdekel, kort és nemet is írjatok.



aug. 13. 09:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%

Egy normális pár hiánya.


Egyáltalán nem jöttek be nekem az egyéjszakások.

Komoly kapcsolatom még nem volt vagy ami volt nem volt jó, így nem jutottunk el oda.



Igazából én aszexnek tartom magam, mert jól megvagyok a dolog nélkül, nem hajt belülről semmi hogy "mindegy kivel, csak csináld". Így pedig megválogatom, hogy kit engedek magamhoz közel.


25

aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%

Technikailag nem vagyok szűz,de mivel eddig csak prostival voltam szerintem hozzá tudok szólni. Félénk vagyok, általános iskola óta nem igazán volt lehetőségem ismerkedni, kapcsolatra nem volt szükségem soha csak a szex hiányzott és úgy gondolom hogy még nem vagyok elég jó egy nőnek sem.

Még sorolhatnám de kb. ennyi jutott eszembe.

26/f

aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Aszex mégis mit akar?!
aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

#3 neked is egy Google keresésére van a válasz.:)

[link]

aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Részleges fitymaszűkűletem van. Kés alá nem fekszek, gyakorolni meg lusta vagyok, aztán nem akarok eü problémát sem okozni a partnernek. Hamar büdösödik és nem biztos, hogy éppen akkor fürdönék az aktus előtt.
aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Azért vagyok még mindig szűz mert 0 szociális életem van.
aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Valakiknek ma nagyon rossz napjuk lehet amiért mindenkit lepontoznak :))


Reméljük ez segített szebbé tenni a napjukat ^^

aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
30 vagyok férfi. Azért nem mert úgy gondolom, hogy kicsi a péniszem. 11-12 cm, átmérője 4cm vagy körbe az átmérője 12cm. Azt mondják ezzel már lehet valamit csinálni mert, hogy mindenki saját magának kisebbnek látja. Lehetséges amúgy de engem nagyon zavar. A másik dolog nem nagyon járok ismerkedni, nem járok társaságba. Mindenki azt mondja jól nézek ki mégis az önbizalmam 0. Lehet valami mentális betegség ez. Mindenkit el nyomtam magamtól aki próbált közeledni mert gondoltam mi van akkor ha eljön az idő a szexre aztán meglátja milyen "kicsi". 180 magas vagyok 90 kiló azt meg is egy kis pénisszel vagyok megáldva :D Azt mondják nagy férfi nagy bottal jár hát ez nem igaz.
aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

Most mit csináljak, ha egyszer augusztus 25-én születtem? :D

38/F

aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Van egy alapbetegségem, így full introvertált vagyok. (F!)
aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!