Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexelnétek pénzért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexelnétek pénzért, ha soha nem derülne ki?

Figyelt kérdés

aug. 12. 01:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%

Ha kiderülne se nagyon érdekelne. Fizetett már barátni társaság hogy mindet egyszerre vállaljam és imádtam minden egyes percét. Segített rátalálnom, hogy valójában mit is szeretek. Azóta rendszeresen járok többesre.

24/N

aug. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%

Igények azok vannak. De megnézném ezeket a magukat több millióra tartó szutykokat.

Lenne itt röhögés🤣🤣🤣🤣

aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%
#21 - a fantáziámban lenne helyed, de a valóságban bottal nem piszkálnálak meg :D undorító belegondolni, hogy hányan vajon milyen pasik jártak benned, blee
aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%
#22 Még jó, hogy vannak igények, ha nem lennének, akkor nem elméleti kérdésekre válaszolgatnánk, hanem megélnénk prostitúcióból. De nem tesszük. Az, hogy több millióért vállalnám, nem arról szól, hogy én nézek ki olyan qrva jól, hogy milliókat érek, hanem arról, hogy nálam nagyjából ez az összeg lenne képes kompenzálni a munkával járó kellemetlenségeket. Remélem, így érthető, és nem kell minden privátban anyázónak egyesével elmagyaráznom, hogy azért, mert rosszlányokon kifejezetten jó nők árulják magukat 50k-ért, még nem lesz minden nem 10/10-es instamodell nő köteles szétdobni nektek a lábát zsebpénzért.
aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

24-es!


"nálam nagyjából ez az összeg lenne képes kompenzálni a munkával járó kellemetlenségeket"


Tehát ugyanolyan k.rva vagy te is mint a rosszlányokon hírdető ötvenezres, csak drágább!:)

aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk még sose szexeltem pénzért meg nem is hirdettem magam, de biztos.
aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderülne, is :D

Nem olyan nagy dolog ez szerintem....

aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%

27-es!


Mégis mindig eltűntök az utolsó pillanatban. Hiába volt megbeszélve minden.

aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27%

Egyezkedés

Egy férfi megszólít egy nőt az utcán:

- Mondja hölgyem, lefeküdne velem egymillió dollárért?

- Egymillió dollárért? Naná!

- És húsz dollárért?

- Na de uram! Mit gondol, mi vagyok én?

- Hogy ön micsoda, azt már megbeszéltük. Most már csak az áron vitatkozunk!

aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Voltam nyomorban.

És a szex húzott ki belőle...

(nem kérek privit, most nem vagyok rászorulva)

aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!