Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlag alatti nők ti szexelnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti nők ti szexelnétek pénzért(nem arra gondolok aki átlagos ha nem aki tényleg átlag alatti akár valami baleset miatt is)?

Figyelt kérdés

tegyük fel van olyan pasi aki nyugodtabban érezné magát egy hozzátok hasonlóval mert ő is átlag alatti sőt...

Nem tudom van-e olyan helyzet ahol fizikai gond lenne szóval nem állna fel de ezt a dolgot simán vállalná.

Semmi extrát nem kell beleképzelni sima szex.

Kíváncsiság átlag alatti pasik mint én ti fizetnétek hozzátok hasonló vagy szint alatti nőnek?


2023. szept. 11. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Mivel átlag alatti. Vagyok így igen

Meg a lóvé is jól jön

2023. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Azért, mert egy lány esetleg nem szépségkirálynő, még nem qva.


A legtöbb nő egy kicsit kisminkeli magát, ad magára, és azonnal minden ujjára jut egy JÓ pasi.


Akiket te keresel, azok a rosszlányok oldalon vannak.

2023. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja várj h èn fizessek a fszé bocs akkor úgy nem

:D

2023. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

valami hasonlóra gondoltam mint a rosszlányok csak átlag alattiakkal.

3 dehogy a pasi fizet neked

2023. szept. 11. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már fizetni akarsz egy prostinak, akkor olyat keress aki szép, kedves, és megkapod a barátnő feelinget rendesen.


Ha átlag alatti a nő, akkor pont hogy inkább neki kellene fizetnie, legalábbis ha nagyon top férfit akar. Attól függ, mennyire átlag alatti, mit takar ez pontosan, mivel valószínű hogy még így is talál ingyen faszt, csakhát az olyan is lesz...

2023. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jobban érezném magam átlagon alulival ezért is tettem fel a kérdést.


Egy nő max kaphat pénzt a szexért pláne ilyentől mint én de mondjuk egy nagyon jó pasinak ő is fizethet.

2023. szept. 11. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt az átlagot hogyan számolod? Gondolom a kilóknak, testarányoknak, iq szintnek, végzettségnek, intro vagy extravertáltságnak mind mind van mérőszáma és súlyozó tényezője.

Egy képletet, táblázatot tudsz dobni hozzá?

Csak mert ismerkedem egy lánnyal aki kb 160-165 centi, saccra úgy 80-90 kilós, introvertált, iq-ban talán 110 120 körül, és állatorvosként dolgozik.

Igy amit írtam elég, vagy kellenek még adatok? Van egy fehér cicája. Elég kedves, de nem tudom hogyan számoljam.

Segíts mester!

2023. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

átlagon aluli =olyan nő akit elutasítanak ill több alkalommal azt mondák neki hogy ronda, 160 c m80-90-100 az nekem még bőven lehet jó nő is.

Nem érdekelnek a kg. libby huffer pl nah ő talán átlag alatti mondjuk nekem úgy ahogy bejön és simán fizetnék neki. Ez szélsőséges példa de így lehet érthetőbb.

Remélem tanultál padawan!

2023. szept. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!