Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szólnátok, hogy reagálnátok, ha análnál történne valami "baleset"?

Figyelt kérdés

A barátommal először csinálnánk popsiba (illetve ő már korábban csinálta mással), és engem is izgat a gondolat, de nagyon félek, hogy mi lesz, ha nem megy minden tisztán.


Próbáltam neki többször is feltenni ezt a kérdést, hátha mond valami megnyugtatót, de csak elviccelte a dolgot.


(Lányok válasza is érdekel, ha átélt valaki ilyet, de gondolom ők kevésbé szívesen írnak róla :D )



2023. szept. 6. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

LeSZARom

Hihi haha

2023. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Belekalkulálnám, hogy történhet baleset. Egyáltalán nem neheztelnék a lányra
2023. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Én azt szoktam mondani a csajoknak, hogy nem baj, ha piszkot csinálnak, de nekik kell utána tisztára nyalni a farkamat :D
2023. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem volt ilyen, de ha csak nem lenne nagyon egyértelmű, akkor sztem inkább nem szólnék, hogy ne hozzam kínos helyzetbe a lányt
2023. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudja hova teszi. Azt is, hogy lehet baleset. Sajnos ez ilyen.

Ha undorodik vagy finnyás ne tegye oda.

2023. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Csináltam már tobb csajommal is tobbszor is, és tudtam hova teszem, számoltam vele, hogy ez benne van a pakliban. De igazábol osszesen talán 8-10 alkalom lehetett, soha nem volt baleset, beontés nélkul mind. Azon a napon ésszeruen ne egyél mindenféle babot, meg chilit, meg ne zabálj be degeszre, és elotte 1-2-3 orával elvégzed szépen a nagydolgot, utána egy klasszik zuhany segget kivulrol megmosva boven elég. Gumit használjatok, foleg az elején, talán egy kicsit téged is megnyugtat, hogy ha valami lesz is, mégse a farka lesz olyan. Es véd a baciktol is.

Sok sikert hozzá, és foleg ne izguld tul. Csak ellazulás kell hozzá és élvezet. A tobbit a jozan ész hozza magával.

2023. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Tudja hova teszi. Ha annyira undorodna tőle, nem akarná popsiba. Előfordulhat baleset, van ilyen..
2023. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lesz belőle: kábelfektetés, pukiszex max. gázálarcban.

Előtte érdemes egy nagy adag csülkös bablevest enni vaníliasodóval, rá egy nagy adaag vaníliashake-el.

2023. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Ne izgulj, legfeljebb lefosod a fütyit és aztán majd gondolkozni fog.
2023. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon ritkán volt balesetem. De engem sosem zavart. Egyszer volt egy csaj akinél kicsit intenzívebb volt. Ő végül kiment a fürdőbe a tussal beöntést csinált és folytattuk. Mikor legközelebb jött már ezzel kezdett. Ő nagyon szerette popsiba.
2023. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!