Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexelnétek pénzért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexelnétek pénzért, ha soha nem derülne ki?

Figyelt kérdés

aug. 12. 01:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, mennyiért és kivel. Nyilván egy számomra szexuálisan kifejezetten taszító férfit nem fogok leszopni 20k-ért, de ha egy tűrhető pasi felajanlana milliókat, lehet, hogy elgondolkoznék. (Nem, nem a jónőségemet áraztam be ezzel, simán azt mérlegelem, hogy nekem hogy éri meg.)
aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk 100 ezer forint alatt
aug. 12. 01:32
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha lehetne úgy prostiként szexelni, hogy az soha ne derüljön ki akkor tuti hogy nagyon sokan vállalnak. Akár a nők 60-80 %-a, a többinek meg van elég pénze enélkül is. Mondjuk ha nem kéne hirdetni, meg a nő eltakarhatná az arcát az ügyfél elől, akkor szinte bárki benne lenne. És akkor mondjuk egy ilyen prosti szolgáltatás fele annyi lenne mint akik az arcukat is vállalják. Szerintem sok nő csinálná, ha nem is állandóan, hanem alkalomszerűen egy hónapban pár napot.
aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem szogezem le, hogy "en marpedig soha az eletben", mert ki tudja, mit hoz a jovo. Van munkam, utalom, de mashol is utalnek lenni, csak ot kevesebbet keresnek ugyanannyi munkaidoert.


Nem vagyok szent, szukos, nehez napokat, idoket elve eszembe jutott igy keresni penzt, plane ha kozben keretlenul ajanlatot kapok privatban, de egyszeruen elfog az undor, ha arra gondolok, hogy egy idegen, barki, akit nem szeretek, hozzam er. Ha tenyleg olyan helyzet lenne, megemberelhetnem magam es az arckifejezesemet is, de maskulonben, azt hiszem, nekem nem menne es inkabb atvitten tovig szopas a munkahelyemen.


Attol, hogy nem derulne ki, en tudom, mit tettem, tukorbe se kellene neznem hozza.

aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez egy anonim oldal nem akarok álszenteskedni szóval leíró.

Több millióért egy jó pasival, vagy legalábbis tűrhető el megtennéd ha soha nem derülne ki, benne lennék abba is hogy elvigyen így nyaralni, vagy akár abba is hogy hozza a haverjait...

De az kizárt hogy valami dagadt ronda öregembert leszopjak meg hagyjam hogy megdugjon 20 30 ezer Ft ért.

26l

aug. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
#5 Mondjuk nem tudom mi a rosszabb, hogy egy nyaralásért akárki partyba vághat akár 10en egyszerre. Vagy hogy olcsó lennél pénzben 😆
aug. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a pasi igen! 32/N
aug. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%
Olyan nincs hogy sose derulne ki, tuti elpofázza a pasi valakinek
aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderülne is.
aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
15%
Kézimunka, max szopit bevállalnátok? 38F
aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!