Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nők szívesen használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők szívesen használják ki azokat az alkalmakat , amikor a párjuk külföldön van dolgozni, hogy megcsalhassák végre a párjukat valakivel?

Figyelt kérdés

Szeretitek kihasználni azt hogy végre nincs otthon a férjetek/barátotok/Partneretek?..

Esetleg alig várjatok hogy végre elmenjen , és a szeretőtökkel lehessetek?

Kell nektek ezekre az időkre is valaki helyettük? Szoktatok ilyenkor szeretőzni?



aug. 10. 09:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
8-as. Jézusom 😳😳😳😳😳😰
aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

31/

Bizony , azóta a volt kollégám nem is mer még a közelébe sem menni annak a kamionosnak a feleségéhez .

Azt mondta a volt kolléga , hogy egyenesen halál félelme volt , mikor az a nagy méretű és igen agresszív kamionos férj , váratlanul beállított és már ütötte is .

8 - voltam .

aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32. Az igen. Legkozelebb remelem hozzam jon, itt nsm verné meg senki 😅. Najo. Csak viccelek. Az ovulacios időszakba túltengenek a hormonok 😅
aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Feleség mit kapott? Mi lett velük együtt vannak?
aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

32/


Akkor küldhetem a volt kollégámat?

Szívesen menne .

Na de tegyük félre a viccet .

aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

34/

Hogy a feleség mit kapott , azt nem tudom , de azt igen hogy együtt vannak továbbra is .

Azt látom , hogy a férje azóta gyakrabban haza jár a kamionjával .

Előtte általában csak hétvégenként láttam a kamiont a háznál parkolni .

aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!