Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nők szívesen használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők szívesen használják ki azokat az alkalmakat , amikor a párjuk külföldön van dolgozni, hogy megcsalhassák végre a párjukat valakivel?

Figyelt kérdés

Szeretitek kihasználni azt hogy végre nincs otthon a férjetek/barátotok/Partneretek?..

Esetleg alig várjatok hogy végre elmenjen , és a szeretőtökkel lehessetek?

Kell nektek ezekre az időkre is valaki helyettük? Szoktatok ilyenkor szeretőzni?



aug. 10. 09:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is kamionos voltam nemzetközi fuvarok,hétvégén voltam otthon mindig telefonáltam mikor érek haza,egyszer nem szóltam haza elromlott a telefon. Na rögtön le is bukott! Én csak egy vázát törtem össze a fején,őnagyságát pedig azonnal kidobtam. Váláskor aztán ráfizetett 3-évig voltunk házasok,tehát nincs fele vagyon ráadásul egy jó rafinált ügyvédet fogtam ki. Na ő aztán mindenbe bele kötött úgyhogy jóformán nem kapott semmit! Később visszamondták a rokonai hogy megbánta amit tett ugyanis a pasi egy alkoholista erőszakos kretén alak. Többször megverte elivott minden pénzüket! Na kérdező akkor most ki itt a bunkó? Aki éjjel nappal dolgozik hűséges,mindent megtesz hogy jobb életük legyen. Vagy az aki alig várja hogy a férje eltünjön,hogy mással dugjon.
aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
#23 Szerencsétlen. Csak irigyek vagy ,hogy 8 általánossal is többet keresnek nálad?
aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Akkor mit kell csinálni te nagyokos? A házat én épitetten saját pénzemböl és kölcsönből. Amikor meglátta a házat autót mindent akkor ámuldozott. Hűha ezt mind te csináltad de ügyes szorgalmas vagy! Azért ha valaki hűséget fogad beköltözik a kész házba ahol minden megvan,semmit nem kellett érte csinálni és ezt igy értékeli,hogy ott kefél a pasijával mindenkinél elszakad a cérna! Ha te lúzer vagy az a te dolgod de a saját otthonomba én állitom fel a szabályokat,és igen én vagyok a férfi mert nem türőm hogy az otthonomban felszarvazzanak!
aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
26 nem senkit vettem az alsó polcról,több pénzük van mint nekem,főiskolát végzett,én gimnáziumot. 180-cm sportos vagyok,barna haj kék szem. Átlagos vagyok,mindent megteszek de nem mindenáron. Nem vagyunk egyformák én ilyen vagyok akinek ez nem tetszik távozzon. Van feleségem 14 éve jól megvagyunk!
aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

#1

Na mesélj még.

aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nagyon elkanyarodtunk a kérdéstől , nem egymás gyalázásáról szólt a kérdésem!

Nem Felszarvazott Férfiak siránkozására voltam kiváncsi , nem nekem kell bizonyítsátok mennyire vagytok “FÉRFIAK”! 😉

Tehát térjünk vissza tehát a kérdés eredeti lényegére!..

Hiszen arra vagyok kiváncsi leginkább , hogy mi viszi rá a NŐT , hogy megcsalja a távol lévő párját!…

Az alkalom? , a lehetőség?, hogy végre kicsit szabadabb? …. , vagy más dolgok mert eleve szüksége lenne rá!?….

Szóval indítjuk ujra a kérdést! 😊

aug. 10. 17:43
 27/36 anonim ***** válasza:

23/

Legyen ahogyan te akarod én nem vitatkozok .

Igen a kamionosok általában hasasok , de hidd el , azért köztük is vannak kivételek .

8 - voltam .

aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
A nőket az viszi rá, hogy sokan nem bírnak a nemiszervükkel. Folyamatosan haszanálatban tartatját, mert különden kibkrulnak. Hasonló mint a férfiaknál. Ők sem képesek az önmehatartóztatásra sokáig még muszájból sem. Na tehát akkor mi a kérdés kérdező?
aug. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz kamionosnak lenni.Aki olyan,az talál alkalmat félrekefélni.Otthon voltam pihenőnapon,hétvégén. A feleségem egéd után azt mondta,elugrik a barátnőjéhez. Este jött haza. Hát nem ott volt mint utólag megtudtam.Vagy: Elment "dolgozni",közben szabin volt. Ha a szoknyáján ülsz.akkor is megcsal,ha akar.
aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 kornel1980 ***** válasza:
90% vagy akár 100%a azoknak a kapcsolatoknak amelyikben az egyik fél külföldre megy dolgozni tönkre megy. A nő igényli a törődést és nincs az a pénz ami meg fogja simogatni a hátát egy szomorú szombat délután ha a pasi külföldön van. Persze lehet jókat beszélgetni viberen, de akkor se ugyan az. Ismerek jó pár ilyen családot, mind megcsalással ért véget, és már nagy részük külön van.
aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!