Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nők szívesen használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők szívesen használják ki azokat az alkalmakat , amikor a párjuk külföldön van dolgozni, hogy megcsalhassák végre a párjukat valakivel?

Figyelt kérdés

Szeretitek kihasználni azt hogy végre nincs otthon a férjetek/barátotok/Partneretek?..

Esetleg alig várjatok hogy végre elmenjen , és a szeretőtökkel lehessetek?

Kell nektek ezekre az időkre is valaki helyettük? Szoktatok ilyenkor szeretőzni?



aug. 10. 09:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Jópár kamionos feleséget megdugtam az utóbbi években. :)
aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy írod. A környezetemben legalább a nők fele megxsalja a párját, aki külföldön melózik, hogy eltartsa a r*banc feleségét. A feleség természetesn nem hagyja ott, mert a pénz az jó.


Ezért szoktam nevetni a sok "menő" külföldön mosogató, kamionos pasikon, akik menőznek, hogy ők mennyit keresnek. Azt nem tudják, hogy a csajuk alázza őket.

aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván nő és kapcsolat függő is .

Tény , hogy egyetlen kapcsolatnak sem tesz jót , ha a férj , vagy akár feleség külföldön melózik és csak ritkán vannak együtt .

Az ilyen melók , megmérgezik hosszútávon a kapcsolatokat .

Ere szoktam mondani , a pénz nem minden !

aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
A rib.ncok közül biztosan. De talán még nem minden nő ilyen. Aki meg ilyet tesz az szerintem másra nem is jó csak dugásra.
aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem attól függ hogy rib.nc e egy Nő vagy sem!….

Lehet hogy csak igényelné a szexet ezeken a magányosan eltöltött napokon/heteken is!?.. 🤔

Vagy hogy esetleg unja már a párját , és alig várja már , hogy végre kicsit a szeretőjével is lehessen!?. 🤔 ?

aug. 10. 09:59
 6/36 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell elutazzon, bármikor szexelek ha megtetszik valaki. 🤷🏼‍♀️
aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
Számos ilyen nővel sodort össze már az élet…
aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Egyik volt kollégámat is össze sodorta az élet egy ilyen nővel .

Egészen addig , még a kigyúrt kamionos férj , rajta nem kapta a feleségével . Másnap kék , zöld foltokkal , fel dagadt szemmel és szét repedt szájjal jött be dolgozni a kolléga .

aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
15 éve kamionozik a ferjem. Sosem csaltam meg. A távolság inkább nőveli a vágyat nálunk. Van közös maszti, egyedül is. Ki lehet bírni ha szereted a párod. Értünk dolgozik a családért nem tudnám ezzel megalázni.
aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Na ez minősíti is a kamionos férjet is rendesen!… Hiába kigyúrt és nagy menő , ha idióta!! 😅
aug. 10. 10:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!