Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veszhet velem direkt össze,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszhet velem direkt össze, hogy utána megcsalhasson nyugodt lélekkel?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékeny típus, de néha úgy érzem, hogy túlzásba viszi. Háromszor csalt meg, mindig nagyobb veszekedések után, de mindig bevallotta. De úgy érzem, hogy most is kapott valakit magának.. Ezért mintha szándékosan összeveszett volna, féltékenységből kiindulva. És talán rámmondaná, hogy a háta mögött én is ugyanezt csinálom, pedig nem így van.

2016. aug. 26. 23:42
 1/5 anonim válasza:
Nőjetek fel...
2016. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom de nem értem a kérdést ahogy azt se hogy a 2. megcsalás ellenére hogy vagytok még együtt?


amúgy fogom a fejem rengeteg normális srác szaladgál szingliként és van aki össze vissza dug megcsalja a párját még is van kapcsolata fel nem tudom fogni még tart az álomvilágom de felkelek és én sem leszek rendes srác legalább nem leszek szingli se szűz :) leszarok mindenkit és legalább kaparnak majd utánam a lányok a külső adottságom úgyis megvan hozzá.

2016. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ezt mondom. De szerintem szakitanod kellene vele. Azért ez igy nem jó hogy már háromszor megcsalt. Most meg lehet hogy mégegyszer:$
2016. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem. Csak en fiu vagyok es o a lany. 19f
2016. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, kérlek.Szakíts vele!
2016. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!