Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utána menjek este a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utána menjek este a barátnőmnek? 18/f

Figyelt kérdés
barátnőm állandóan lepattint mert most érettségi előtt állunk és sokat tanul, de 10 percre sem hajlandó lejönni a mai fordulonkon ,hogy együtt legyünk. Tegnap elkuldott magatol mert tanulnia kell stb. Ebbol elegem van ma hivott este hogy megy inni ,de ahhoz nagyon nincs kedvem. gondoltam ,hogy ma utana megyek és megmondom neki a frankot. Ti hogy latjatok?
2016. jún. 11. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy az érettségire készül, attól ha valakit szeret azért szakít rá egy kis időt. Lehet hogy valami más is van a levegőben. Egy őszinte beszélgetést azért megérne.
2016. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele ezt az egészet, hogy találkozzatok többet. Ha meg nem hajlandó, akkor én szakítanék vele, mert nekem se lenne jó ha a barátnőm nem akarna találkozni.
2016. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem teljesen rossz ötlet utána menni és balhét csinálni.


Hívd fel és üljetek le megbeszélni, mi a helyzet. Az mondjuk nekem fura, hogy veled nem találkozik egy fél órára sem, de inni simán elmegy. Épeszű ember vizsgaidőszakban a legfontosabb dolgokra áldoz időt. Így a tanulásra, családjára, párjára. Nem sok jót ígér, hogy te kiestél ebből a listából. Amikor sok a melóm meg vizsgára készülök, a páromra akkor is szánok egy órát. Jobban is megy a munka, ha kicsit pihentem vele, ellazultam.

2016. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha inni van idő, akkor rád is kell, hogy ideje legyen. Nekem is mindig arra van, amire akarom, hogy legyen. Ezt úgy írom, hogy én is érettségire készülök, az írásbelijeim szinte mind ötösök lettek, ami nem, azt egy jó szóbelivel simán felhúzom. Én mostanában inkább a bulizást hanyagolom, mert szeretnék jól teljesíteni a szóbelin. Mindezt úgy, hogy bár 460 pont fölött leszek, nem jelentkeztem itthonra tanulni és már felvettek egy külföldi egyetemre.


Én úgy látom, hogy a barátnődnek nincs rendben az értékrendje. Nem mondom, hogy most te vagy az első, mert a ma letudott nyelvvizsgám előtti napokban én is kevesebb időt tudtam a barátomra szánni, viszont mindenképp előrébb van, mint a "megyek inni".

2016. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
(Tudom, off, de az utolsó nagyon jól megfogalmazta, és ezúton szeretnék neki további sok sikert kívánni! :))
2016. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem beszelj vele.En lany vagyok ezert,sztm nm csak a tanulas van a dologban....En idot szakitanek a baratomra *-* De az is lehet h tenyleg csak azert pattint le mert szeretne h felvegyek a kivant iskolaba. :)
2016. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!