Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek történt ilyen nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt ilyen nők, hogy egy egyéjszakás kaland után megundorodtál a pasitól?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy ilyen csak nőkkel fordul elő, hogy ejtve vannak szex után, hát én nőként tapasztalom, miután tinderezni kezdtem, hogy en is “ismerkedjek” ugye ahogy a nagy többség, hogy megismerek pasikat, akik összeígérnek mindent, de végül kiderül, hogy csak szexet akarnak.

Nem dolgoznak azon, hogy kialakuljon érzelmi kötődés, semmi. 1-2 alkalommal belementem ilyen helyzetbe es láss csodát, szex utan azt éreztem, hogy nem akarom többet látni, meguntam, undorodtam tőle, a farkától (mert idegen volt szamomra) es alig vártam rúgjam le magamról!

Na ezen a pasik csodakoztak, mikor legközelebb kerestek es kiderült, hogy csak “arra” kellettek! Mégis azert meg voltak sértődve és elvártak némi ragaszkodást azért!

Vagyis azt, hogy HABÁR nekik nem volt komoly szándékuk, nekem azért illett volna legyen, tehát illett volna belejuk habarodjak, es lufikat szíveket illett volna küldjek!

Lám ha ez nem történt meg, haragudni kezdtek, es nyomulni!

Vegul en lettem a rossz a szemükben.

Szex utan telítődtem velük, az arcukkal, szagukkal, szőrzetükkel, sajnos megundorodtam tőlük.

Ribiknek láttam őket es akként is kezeltem őket !

Lehet mas is járt így …


aug. 5. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Te magadtól undorodtál meg, és azt vetítetted ki rájuk.
aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolod ?
aug. 5. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha ragaszkodik az a baj,ha nem akar komolyat az a baj,ők dolgozzanak a kötődésen,blablabla,de te a rinyáláson kívül semmi erőfeszítést nem teszel. Ezért nincs értelme az online ismerkedésnek,100 ilyenre jut egy normális lány
aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Jól írja az egyes, a szituációtól, a vágyaidtól, önmagad elfogadásától "undorodtál" meg. A láthatatlan társadalmi konvenciók dolgoztak benned.

Egyébként meg ja, a pasik is képesek ugyanúgy beszerelmesedni egy alkalom után, s nagyon sokan képtelen elfogadni ha azt mondják nekik, bocs, de ez csak egy alkalomra szólt (sérti a hiúságukat).

aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A fenéket kedves kommentelők. Pont így voltam én is míg bele nem futottam a várvavárt nagy Ő-be. Majd akkor fordul veled is a világ.
aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En erzem hogy tőlük undorodom, a bőrüktől, az üres fejüktől , mindentől, hangjuktól . Tenyleg nincs migez ragaszkodni
aug. 5. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
#6 ha ennyire undorodsz tőlük akkor minek dugsz velük??? Ha én ennyire nem kívánnék egy nőt, akkor még alkalmiban sem dugnám meg.
aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szexelni random emberekkel, ha már tudod, hogy ez lesz utána...


Én azoktól undorodtam meg, akikkel sz---r volt a szex, önzőek, figyelmetlenek voltak, és nem volt idejük megtanulni pár év alatt, hogy mit kell csinálni a csiklóval.

aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Hú, a férfiak nagyon rosszul kezelik a szex utáni elutasítást... Nekem voltak szexkapcsolataim, ahol ELŐRE letisztáztuk, hogy csak szex lesz. Aztán meglepődtek, hogy én tényleg csak szexet akartam. Szinte mindegyik többet akart utána...


Amúgy nekem egy darab egyéjszakásom volt, de nem undorodtam meg attól a férfitól, mert abban a pillanatban jó volt. Osztom az 1-es véleményêt, szerintem is magadtól undorodtál meg. Alapból nem szex miatt regisztráltál arra az online sz.rra, szerintem kicsit magadra erőltetted.


#7 nem a szex előtt, hanem utána undorodott meg tőlük... Vagy félreértettem?

aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy valaki beléd ürít még nem fogja neked csillogtatni a szellemi képességeit, hogy következtetéseket vonj le arra vonatkozóan. Annyit megnéz, hogy ne legyél túl retkes vagy alkesz, ürít, aztán veszi a kalapját. Kb. úgy vélekedik rólad, ahogy te róluk. Ha esetleg nem vitt haza tetvet, vagy valami tetszett neki akkor keres(ne) megint, hasonló célból.
aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!