Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha új partnerem van, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új partnerem van, akivel csak egyéjszakást tervezünk, korai magömlésem lesz az első aktusnál?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, ha állandó kapcsolatban vagyok ez sose fordult elő . Viszont ha egyéjszakásra kerül a sor, eddig 4-5 alkalommal, mindig más lánnyal volt, hogy a behatolás előtt elsültem. Majd rá 10 percre már újra működött és tudtam tenni a dolgom . Általában ha arra gondolok , hogy huu most én irányítok, vagy huu most kemenyen fogom, akkor javul. Viszont ha hirtelen eszembe jut hogy úgy ne járjak , akkor utol ér. Mi tevő legyek?
júl. 28. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A dolog fejben dől el. Egy pszichológus erre lehet hogy jó lenne, de lehet hogy a neten vannak erre technikák.


Egyébként nőként engem nem igazán zaklat fel a dolog, amennyiben - és ez a normális - a partnerem másképpen befejezi a dolgot.


Egyébként nekem egyszer volt egy ilyen partnerem és neki az segített, hogyha a rendes szex előtt gondoskodott arról, hogy elmenjek. Levette a nyomást róla, vagy valami ilyesmi.

júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!