Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy hallottat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy hallottatok másokat hangosan szexelni, aztán nevetségesen hamar végetért a dolog?

Figyelt kérdés
Pl szomszédok panelban vagya lakásban, szállodában átszűrődő zajok, stb. Volt már olyan, hogy nagyon hevesen nekikezdtek, aztán pár perc alatt véget is ért? Mosolyogtatok rajta, hogy na, ennyi volt?

jún. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen rajtad röhögtünk
jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom egy prosti, elég sokmindent hallottam már :)
jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hallottam, de láttam is 😂 Swingerben, a fószer 2 percig sem bírta a tempót.
jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez. Szomszédok a panelban.

5 percnél még soha sem hangoskodtak tovább...

Barátnőmmel csak jókat kuncogunk ilyenkor! Aztán mi meg diszkréten szeretkezünk 1-2 órán keresztül. :D

jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem hallgatnám, ha véletlen ilyen lenne akkor vagy elmennék vagy olyat csinálnék hogy ne halljam.
jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen
jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!