Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szegeden hol lehet ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet ismerkedni? (Csak hetero)

Figyelt kérdés

!!!!Nem vagyok meleg, ezért a kérdésem a hasonló érdeklődésűeknek nem segítség!!!!


Most utaztam fel Szegedre egy ügyem miatt, viszont nem tudom, hova lehetne menni ismerkedni, lányokat felszedni, esetleg hol vannak olcsó egyéjszakás szállások?



júl. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha az ember értelmes, és talpraesett, ismerkedni bárhol tud

Még utazás előtt kellett volna szállást keresni…

júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szállással nem lesz gondom, már van. De én diszkót, szórakozóhelyet, egyéb hasonló opciókra keresem a választ, de köszönöm, hogy a kedves hozzászólásod által pontosíthattam a kérdésemet🤗🤗

Remélem hasonlóan kedves és segítő szándékot találok itt ezután is😁😁😁

júl. 3. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nyitva van akkor hungi jate retro sing sing
júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És jó csajok járnak arra?
júl. 3. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol ugyanaz a helyzet magyarorszagon ha van egyet vannak csajok ha nincs akkor remenykedj
júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nincs is nyitva….
júl. 3. 19:30
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
No,melyikben voltàl, Bàstya?
tegnapelőtt 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!