Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a legkellemetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legkellemetlenebb csalódásotok egyéjszakás kaland során?

Figyelt kérdés
júl. 17. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Talán az,hogy szerelem nélkül a szex sem az igazi.
júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Volt már kicsi méret, volt hogy fel se állt neki. Utóbbiból volt akinek a pia miatt, volt akinek józanul se...
júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Büdös farok
júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt egy nem túl vonzó srác (kövérkés), de nagyon jó dumája volt, vicces és magabiztos, szóval meggyőzött... De csak ennyi, az ágyban ennek ellenére béna volt, kicsi volt a farka, és nem is volt túl igényas...
júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Volt jópár negatív élmény, mire eljutottam odáig, ez nem az én terepem.

Kétségtelen, hogy sok az önző, csak magával törődő pasi, viszont sokakkal nem ez volt a probléma, és nem is hibáztatok mást amiatt, hogy egyszerűen képtelen vagyok ráhangolódni a másikra, és hiába próbál a kedvemre tenni, nem tudom elengedni magam, ha érzelmileg nem kötődöm hozzá, ha nem ismerjük egymás testet-lelkét.

Egyszerűen számomra így élvezhetetlen az egész, annak ellenére, hogy volt részem jópár alkalmiban.

júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó pasi volt, de egyáltalán nem állt fel neki, pedig mindent próbáltam.


Ő is nagyon zavarban volt, engem is nyilván frusztrált a dolog, borzasztó volt...

júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Kicsi volt a farka
júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott megdni. Majd másnap ő "dobott". :)
júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

XDD

Köszi csajok, hogy feldobtátok a napom.

júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossz ízű sperma
aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!