Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mennyire vonz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zerge.999 kérdése:

Nőként mennyire vonz az egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Én (F) nagyon izgatónak találom, hogy megkívánsz valakit, beteljesül, és korlátok nélkül, mindenki megy a "dolgára". jelige...volt egy jó napom
máj. 31. 09:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire, nekem a szexhez érzelmi kötődés is kell.
máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Párkapcsolatban vagyok, ezért semennyire.
máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
nagyon
máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon

20/N

máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem.

Burkolt privátvadász kérdés.

máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer-kétszer megesett már, hogy annyira rákattantam egy srácra külső, stílus alapján, hogy jól esett egy egyéjszakás.


De kifejezetten nem keresek, nem akarok rendszert csinálni belőle és persze mindig én választom ki a pasit.

máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak azoknak vonzó, akik gyűjtik a nemi betegségeket. 🙂
máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerelem kell a szexhez.Egyszer szexeltem csak egy fiúval egy buliban,de őt valamennyire ismertem.A buli ,és főleg az alkohol hatása közrejátszott,bepróbálkozott ,és nem ellenkeztem.Másnap nagyon rossz érzés volt.
máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem vonz, de 1-2 pasi el tudja magát adni, annyira, hogy belemenjek a kísértésbe.

Nőként ugye nehezebb alkalmi kapcsolatot kezdeni olyan szempontból, hogy nem 100%os a kielégülés. Elég egy rossz, figyelmetlen és önző partner és máris rosszabb a napod tőle. Nem felfokozott hangulatba kerülsz, hanem csak lehoz. A férfiaknak pedig akármilyen lusta és "tengericsillag" a nő mégis történik kielégülés.

máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat még okés lehet. De most csak valami idegen egyszer megdugjon az úgy nem.
máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!