Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakran megbánjátok az egyéjsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran megbánjátok az egyéjszakás kalandot?

Figyelt kérdés
Négy ferfival feküdtem le összesen, abból az első 3 tartós kapcsolat volt és szerettem őket, csak az utolsó volt ilyen alkalmi. Már maga a szex is elég kellemetlen volt egy idegennel, nem élveztem egyáltalán, most pedig nagyon rossz érzésem van miatta. Nem is tudom minek nevezzem ezeket az érzelmeket: szégyen, megbánás, büntudat... ehhez hasonlók nyomasztanak már két napja.

máj. 2. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
jó, majd elfelejted
máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz és elfelejtődik. Te ettől nem vagy kevesebb vagy kevésbé értékes. Nem tettél semmi rosszat.
máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért volt rossz a szex mert idegen volt, hanem mert önző és kultúrálatlan.


Szóval ha ügyesebben választasz, jobb kilátások elé nézel. PRO tipp: találkoztatok előtte. Ha nem tud megsimogatni (nemiszervek és némi jellegek érintése nélkül) úgy, hogy beleborzongj , akkor kuka.


Kedves mindenki! Hetero férfi vagyok. Szóval mielőtt írnátok, ezt kérem figyelembe venni.

máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szóval találkoZZatok
máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, talán Márquez mondta, " ne sírj, hogy vége lett, örülj, hogy megtörtént" nem arra gondolok, hogy örülj hogy bűntudatod van, de ez is egy tapasztalat, ugye az nem hibázik, aki az életében semmit nem tesz, csak odahaza ül, és várja a hercegét, vagy a hercegnőjét. Én pasi vagyok, és nekem akkor volt ilyen érzésem, amikor kiderült a kalandról hogy csak egy éjszakára szól, én talán két eset kivételével úgy mentem bele, hogy remélhetőleg lesz folytatás, és jó is volt, és nem is a szex miatt, hanem ki tudhatja mi miatt a csajok mondták, hogy ennyi volt, akkor én is ürességet éreztem. Nagyon szimpatikus, hogy jó értelemben érzékeny vagy, de ne hibáztasd magad, ugye az ember, ha tudná, hogy elesik, akkor megkapaszkodna előtte.
máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Azért arra is gondoljátok ilyenkor, hogy a férfi gyakran azt a felét mutatja, amit éppen szükségesnek érez, vagy amit az adott nő kihoz belőle.


Szóval értitek...

máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel tapasztalatnak. Megtetted, nem jött be, többé nem teszed.
máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél, ez is egy tapasztalat. Engedd el! Ráadásul lehet, hogy még jó élmény is lehetett volna, de pont nem jó embert fogtál ki.
máj. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem
máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!