Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülyeség lenne emiatt egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne emiatt egyéjszakásokba bonyolódni? 24/N

Figyelt kérdés

3 párkapcsolatom volt eddig, egyéjszakás soha. Viszont soha nem volt még orgazmusom szex közben.


Most, hogy újra egyedülálló vagyok, azon gondolkoztam, mi lenne, ha több pasival is próbálkoznék, hátha valakivel véletlen összejönne.



jún. 22. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

A nagy számok törvénye alapján?

Jó ötlet.

jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyéjszakasnál pont leszarják, hogy van-e orgazmusod.

Amúgy kamu.

jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Vagy csak szexelj ahogy jól esik amíg megteheted.

Az orgazmust erőltetni sose jó ötlet

jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan pasit keress, akinek te is fontos vagy, nem csak a puncid. Az hogy nem volt orgazmusod, nem csak a te hibád. Egy normális férfi figyel a nőre és mindent megtesz, hogy neki is jó legyen.
jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
egyértelmű, hogy kamu a kérdező
jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként úgy gondolom, hogy még kisebb esélye lenne az orgazmusodnak. Szerintem jobban jársz, ha egy olyan valakit választasz, akivel érzed, hogy megvan a kémia, és vele többször próbálkozol. Ha összecsiszolódtok, és kommunikálsz vele, hogy mi esik jól, és ő is figyel rád, akkor össze fog jönni
jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy éjszakás pont úgy ahogy előttem is írta le se szh.rják hogy van e orgazmusod.
jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem kémia kell, hanem nagy méret és kitartó pasi.
jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Szia Kérdező, 22 éves srác vagyok.Nem, nem lenne hülyeség. Egyedülálló vagy, szabad vagy,remélhetőleg boldog is,és azt csinálod amihez kedved van!! :) Miért ne? Én egy igényes,kulturált pasi vagyok, ha van kedved dobj egy üzit,és ha egy egész éjszakába fog tartani akkor is kielégítelek. Hidd el nem kamuzok. 😉
jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8. Nem nagy méret kell itt, hanem tudás és teljesítmény.
jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!