Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szeretitek az egyéjszakásokat?

Figyelt kérdés
Illetve milyen sűrűn szoktatok keresni, találni stb.

2022. aug. 27. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Havonta kb 2x megyünk a barátnőimmel szórakozóhelyre és szinte mindig összeszedek egy hapsit és hazaviszem, vagy ő engem. Nem akarok komoly kapcsolatot, szexkapcsolatot sem, imádom a hódítás részét a dolognak. 33/N
2022. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is jó néha az egyejszakas, de csak akkor ha nincs pasid és nem is beszélgetsz komolyan senkivel
2022. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
anno sok volt
2022. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szerettem, amikor annak volt az ideje. Sokkal izgalmasabb volt, mint egy kapcsolatra korlátozódni. Már kinőttem belőle, nem kezdeném újra, de szívesen gondolok vissza rájuk. Sokkal intenzívebb szexuális élményeket szereztem.
2022. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán van ilyen

Inkább a tartós szex partner viszonyban hiszek aki mindig kéznél van

2022. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
elég sok volt már, minden majdnem minden bulin összeszedek valakit
2022. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
oh hát huszonévesen rendszeresen dugattam magam disco mögött vagy wc-ben, miniszoknya, tanga oszt kész
2022. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs pasim, nyáron sokkal jellemzőbb rám. Több a kerti party, medencés buli. Jobban adja magát. Tegnap is hagytam magam. Privit ne!
2022. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az egyéjszakásokkal, csak ismétlődjön😉 F
2022. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy kezdjem a kozeledést egy buliban?

Nyilvan kozel megyek, bámulom a csajt. Mit mondanátok először?


Vagy ha a csaj felém kozelít tancolva, az mindig azt jelenti, h akar valamit? S én ilyenkor hogy mutassam ki, h én is? Mert én nem tettem semmit szinte, kicsit tancoltam felé, de a csaj elment...

2022. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!