Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatok, egyéjszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatok, egyéjszakások esetén hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Főleg netes ismerkedésre gondolok.

Megismertek valakit, szimpatikus, úgy döntötök, találkoztok/lefekszetek vele.

Nem voltam még ilyen helyzetben, nincs tapasztalatom ebben, de gondolkodom azon, hogy majd egyszer kipróbálom. Nem vagyok paranoiás, de azért elővigyázatosnak kell lenni, annyi szörnyűség, annyi hülye ember van…

A legkényelmesebb nálam lenne, de egy idegent nem feltétlen jó ötlet felhívni a lakásomba, ahogy nekem sem feltétlen okos dolog az ő lakására menni, kiszolgáltatott helyzetbe kerülhetek.

Meg mindig mondják, hogy tudjon valaki a találkozóról, de kinek szólhatnék? Olyan barátnőm jelenleg nincs, akivel ezt megosztanám, tesóm nincs, anyámnak meg nyilván erről nem fogok beszámolni.


2022. jan. 2. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyalkalmas kapcsolatom még nem volt, csak rendszeres szexkapcsolat (részben a fenti gondolatok miatt). Mielőtt bármelyikünkhöz felmentünk volna, találkoztunk párszor semleges helyen és ott úgy tűnt, nem lesz gond.


34/F

2022. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte azért beszélgettünk és sok minden kiderűl mennyire vállalható és szexkapcsolat lett belőle! f
2022. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt egyéjszakásom a fent említett dolgok miatt. Viszont a mostani kapcsolatom annak indult. Hozzám semmiképp se akartam vinni, így hozzá mentünk. Előtte már volt 2 randi, így valamennyire megbíztam benne.

30/N

2022. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én esetem egyedi. Első randi után ő hozzá mentem fel, de estére én hozzám jött át. Aznap este lefeküdtünk és nálam aludt. Majd másnap és harmadnap is légy ott volt. Idestova 4 éve. Azóta egy új élet cseperedik a hasamban.
2022. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Ne felejtsd el, hogy valaki számára még te vagy az idegen.

Na? Most hogy gondolsz az idegenekre?


29/F

2022. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen, 3lotte beszélgettünk sokat sokmindenről. Utána volt egy személyes találkozók, hogy lassan is hogy ki ő milyen élőben, a második alkalommal már felmentek hozzá. De ha bármi rossz előérzeted lenne, vagy nem komfortos a dolog akkor hagyd. Én megbíztam a másikban és teljesen nyugodtan mentem el hozzá, nem is volt rossz tapasztalatom.

23L

2022. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elég ha megemlited neki, hogy beszéltél a barátnődnek a randiról. nem kell hogy igaz legyen, de ha a potenciális gyilkos úgy gondolja hogy tudják az áldozat barátai hol vannak, az elveszi a kedvét. de a való életben Magyarországban szinte 0% az esély hogy ilyen történjen. azok csak urbán legenda aki azt mondja. mint hogy veszélyes a 8 kerület. nekem sokszor mondták több helyre is hogy az veszélyes. de annyira volt veszélyes mint a többi hely soha nem történt semmi
2022. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de ha lettem volna, akkor előtte azért beszélgettem, nyilvános helyen találkoztam volna párszor vele, úgy már azért csak van valami fogalma az embernek, milyen a másik. Valószínűleg szállodába mentünk volna, hozzám semmiképp sem, és őszintén szólva, én se szívesen mennék egy majdnem idegen lakására. És igen, biztos mondanám, hogy a barátnőmmel találkozok utána, még ha nem is igaz.
2022. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!