Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülyeség lenne emiatt egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne emiatt egyéjszakásokba bonyolódni? 24/N

Figyelt kérdés

3 párkapcsolatom volt eddig, egyéjszakás soha. Viszont soha nem volt még orgazmusom szex közben.


Most, hogy újra egyedülálló vagyok, azon gondolkoztam, mi lenne, ha több pasival is próbálkoznék, hátha valakivel véletlen összejönne.



jún. 22. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát emiatt teljesen felesleges. Csak csalódás lesz a vége.
jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig olyan pasikkal volt orgazmusom, akikke már picit össze voltunk szokva. Alkalmiban nem is emlékszem, hogy lett volna.
jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Szerintem ne alkalmakat keress. Ha nek akarsz kapcsolatot, akkor is érdemesebb lenne bizalmasabb kapcsolatot létrehozni. Afféle bizalmas szexpartnert keresned. Vele meg tudnád élni a vágyaidat.
jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Iiiiiiiiiirgalmatlan sok alkalmim volt, rendszeresen járok swingerekbe, privát partikra, de mégis azt mondom hogy ha nyitni akarsz akkor azt NE ezért tedd. Attól, hogy váltogatod a partnereket még nem lesz automatikusan orgazmusod. Akkor alkalmizz, ha vágysz rá, hogy csemegézz vagy habzsolj, tapasztalj, s keresed az élményét az újabb és újabb partnereknek.
jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Keress meg szexuálpszichológust.
jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem egyéjszakásban is mindig érdekelt, hogy a nőnek ia jó legyen és elmenjen

32f

jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Tuti össze jön, én imádom a kalandot, persze van mikor beégés, de volt nagyon nagyon jó. 23L
jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Fontos kérdés: mi van, ha valakivel véletlen összejön? Mit kezdesz vele? Megkéred a kezét? Megnyugszol, hogy jól működsz, ha megfelelően csinálják? Leíratod a receptet?


Ezt most tényleg nem cikizés, meg ironizálás, hanem komolyan kérdezem. Mert nem úgy tűnik, hogy van rá koncepciód...

jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

Hát ha igen,akko én szingli pasiként szivesen jelentkeznék,ugyanis én is inkább az egyéjszakásokra,alkalmi,laza kapcsolatokat keresem most!


Ha rámírsz privátban,vagy ha bárki van olyan nő,aki hasonló kapcsolatot keres!

jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%
Én kinyallak és megduglak szívesen,csúcsra viszlek többszor is. 42 F
jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!