Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire gyakori nálatok az "egyéjszakás kaland"? És milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Általában hol és hogy jönnek össze nektek ezek?

Mennyire lehet jó a szex egy idegen sráccal?



jún. 20. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem jellemző,egy idegen férfit nem fogadnék magamba.Talán egyszer szexeltem nem kapcsiban,de azt a fiút ismertem,nem volt idegen.
jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt párszor, főleg buliból külföldi srácokkal. Az utóbbi 1 évben van egy fix szexkapcsolatom, vele annyira jó, hogy mással nem is kívánom, nem vágyok kalandokra.
jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt és nem is lesz
jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bulikban vannak ilyenek. 90% annyira gáz, hogy el se hinnéd...
jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Laylah ***** válasza:
100%
Próbáltam ismerőssel és idegennel is, egyik sem volt jó. Nem az én asztalom.
jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem gyakori. Nagyon magas szintet kell megütni ahhoz a férfinak, hogy hazavigyem magamhoz. Ha meg odáig kerül a sor, onnantól meg nemcsak egy éjszaka lesz belőle.
jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog hogy bele menjek ilyenbe
jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van akivel előfordul, viszont nem az átlagjóskák szedik fel alkalmira a lazább csajokat. Az hogy valaki könnyebben bújik ágyba nem azt jelenti, hogy bárkivel!
jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6

Kíváncsi lennék, hogy te megütőd-e azt a baromi magas szintet.

jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valakinek igen, valakinek nem. Ettől szép az élet. De szerencsére az utolsó egy éjszakás kalandom 5 éve volt. Azóta már minden egyes nap egymás mellett ébredünk. ;)
jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!