Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok : első randin vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok : első randin vagy csak egyéjszakás kaland keretén belül mi volt a legextrémebb szexuális dolog? Vagy mit tennétek meg ha csak úgyis egyszer találkoznátok a pasival?

Figyelt kérdés
Hármas? Kikötözés? Nyilvános helyen? Felpofozás és fojtogatás?

aug. 3. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyesmikre nyitott lennék, de nem első randin.
aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Első randin szájrapuszi.

Egyéjszakáson anál.

aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát, volt egy olyan eset, első randin feküdtem a hátamon, és úgy dugta a farkát a számba.
aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
#2: Én nem vagyok prűd meg incel sem, de azért azon szerintem érdemes lehet elgondolkodnod, hogy miért lehet, az, hogy akivel komolyabban gondolod, az az első randin egy szájrapuszit kap Tőled, de akivel nem az nyugodtan seggbeb457hat?
aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a titok az, hogy vannak a Chad-ek és a többiek...
aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sex volt mar többször is
aug. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!