Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz feleség vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú időszak amikor merevedési gondjai voltak a férjemnek plusz gyorstüzelés. Helyre jött a helyzet es most megint kezdődik. Mostmár viszont nem tudok olyan megértő lenni, idegesít a dolog. Lelki problémák okozzák ezt nála de nagyon kezdek belefáradni.

40es pár vagyunk.



aug. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
32%
Nem olyan harmonikus a kapcsolat, ha ekkora problémák vannak és befogadnál magadba 1 másik férfit. Emberek röhejesek.
aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
26%

Nem látod igazi férfinak, akkor hol a harmónia.

Nem tudhatod hogy minden vágyat kielégíted e, mert van amit nem mer elmondani az ember. Valószínű ezért kókad le. Sok ilyen eset van és 20 év után ellaposodik, ahogy az látható.

aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
38%

"Viszont e miatt kétségei támadtak, hogy ő elég jó e nekem. És ez az én hibám!"


Na ebben igazad van. Legalább ezt belátod. Ha az én feleségem egy másik pasi farkát akarná magába tolni el is hagynám.

aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
60%

Ha meg akarojátok oldani meg tudjátok nekem volt merevedési prolémám nem is kicsi ha felát szinte azonnal elmentem utánna meg esélytelen volt.

Nekem ami segített argini -t kezdtel el szedni 10 14 nap mulva jelentkeztek a hatások előbb nem volt semmi hatása ezt azért mondom hogy 1 hét után ne addjátok fel. Argininből nem kell semmi extra én a sima legolcsobb 500 grammost vettem izesítés nélkülit vitamin nélkülit tényleg a legolcsobbat a többiben nem találtam annyi hatóanyagot de nem is probáltam így nem tudok róla nyilatkozni de a simárol igen hatott hejrejöttem. Kb 6000 Ft volt és napi 2-3 alaklommal kellett szednem így több hónapig elég volt de utánna napi egyet szedtem kb fél év mire elfogyott, nem drága de jó.

aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
78%

És akkor az a megoldás hogy kell egy másik pasi is az ágyba? Miért kellene dicsérni hogy mekkora jó feleség. Álszentség. Így még impotensebbé teszi a férjét.

Habár a gyakorin nagyon szedett vedett emberkék vannak. Így úgy is lepontoznak. Erkölcs = 0

aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
0%

45

Nézz már magadra... IQ=0

aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
75%

40#-es


Bírom ahogy mondod, hogy nem férfi a férfi.


A nő bezzeg akkor is nő mikor nem szexel meg akkor is mikor szexel. Fogadják el olyannak amilyen..

aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
68%

#47

Igazad van, nagyon gáz. Azt sem veszik észre milyen gátlást adhatott a férjnek, hogy egy másik férfival akar szexelni. Szerencsétlen férj meg csak annyit tud rá mondani, hogy nincs benne. Van türelme. A nő részéről sehol sincs tisztelet, se szerelem. Milyen házasság ez?

Ez a véleményem nőként...

aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

1,5 évig tamogadtam, türelmes voltam. Nem akart orvoshoz menni mert ciki.

Nem vetettem fel neki a hármast! Kiragadtok egy dolgot az egész kontextusból.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Aki pedig nem olvassa el az egész eddigi leírtakat kérem ne írjon vádaskodóan.

Több mint 20eve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Megnézném közületek hányan maradtak volna ennyi ideig hűségesek.

aug. 5. 10:52
 50/72 anonim ***** válasza:

47

Elfogadtam olyannak amilyen. Ki is rúgtam. Nektek is el kell fogadni, ha nekünk így nem kelletek.

aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!